Neden Bu Gece Seks Yapmalısınız? (Yaptığınız gibi hissettiğiniz son şey olsa bile …)

Adamınızla ilk tanıştığın zamanki duyguyu hatırlıyor musun? Bütün gün onu gece gördüğünü düşünürdün. Birbirinize bir öpücük, bir dokunuş verdiğinizde karnınız çok küçük uçlar yaptı. Cinsel ilişki sırasında, birbirinizin bedenlerine eritebileceğinizi ve asla ayrılmak istemediğinizi hissettiniz..

Günümüze Flash: Paylaştığınız derin sevginin tadını çıkarırsınız, ama tutkunuzun ateşleri yavaş bir yanma haline gelmiştir. Bu olur – herkese. Fakat cinsel dürtüsüne kendinizi bırakmak için hiçbir neden yoktur ve bunun için büyük nedenler yoktur: Cinsiyet ilişkinizin elyafıdır. Sevgilileri oda arkadaşlarından ayıran şey budur ve bu, birbirinizin size ait olduğunu açığa çıkarmanın bir yolu. İlişkiniz güven ve savunmasızlığa dayanıyorsa, iyi, bağlı seks genellikle doğal olarak takip eder. Ancak bazen, seks aslında açıklık ve güven duygusunu geri kazanmanıza yardımcı olabilir..

Öte yandan, cinsiyetle ilgili problemler ilişkinizin diğer alanlarında problem yaratabilir. Pek çok çift, cinsiyetsiz veya tatmin edici olmayan bir seks döneminden geçerler, ancak iyi ebeveynler, arkadaşlar ve oda arkadaşları olabileceği fikrine istifa ederler ve bu seks önemli değildir. Fakat tutku olmadan, bir ilişki savunmasızdır. Sizi bağlayan lif zayıflar ve ister ölüm, hastalık ister ekonomik kriz olsun, herhangi bir stres onu kalıcı olarak yırtılabilir. Enerjinizi seks hayatınıza sokmak hayatınızın her alanında bir takım olarak bağlı hissetmeniz için çok önemlidir..

Her çift için işe yarayacak standart bir hareket kümesi olmadığı gibi, “normal” bir miktar seks yoktur. Bununla birlikte, hastalığın veya duygusal mücadelelerin yasaklandığını düşünüyorum., hiç cinsel olmadan iki haftadan fazla gitmemelisin. Streslendiğinizde veya partnerinize sevmekten daha az hissettiğinizde, cinsel olmayan bir döngüye takılmak kolay olabilir. Ama döngüyü kırmak için, sadece onunla seks yapmayı dene!

Bu birçok kadın için zor olabilir. İlişkimiz hakkında muhteşem hissetmediğimiz zaman bedenlerimizin verilmesi haksızlık gibi görünüyor. Ancak ona biraz hareket vererek, muhtemelen birbirleriyle bağlantınızı başlatırsınız. Seks, erkeklerin size yakın hissettikleri başlıca araçlardan biridir. Fiziksel yakınlığı paylaştığınız zaman, ona başka yollarla samimi olma konusunda ilham veriyor..

Hiç cinsel ilişkiden sonra ne kadar yakın ve bağlı hissettiğinizi fark ettiniz mi? Genellikle günler sonra, bazen daha sevecen ve daha iyi bir ruh halinde. Kadınlar bunu fark ettiğinde, erkeklerin ne kadar basit olduklarını ve “istedikleri şeylerin cinsellik olduğunu” söylerler. Ama seks sadece erkekler için fiziksel serbestleşme değildir (aynı zamanda hoşlansa da!). Onları sana bağlı hissettiren yapıştırıcı. Bunlar olmadan sıklıkla sürüklenir, reddedilir, çirkin hissetmez ve kopmazlar..

Bir şekilde perişan olduğunuzu hissetmek yerine, “aşk dilini” konuşmanın bir yolu olarak seks görmeyi deneyin. Onunla kendi dilinde iletişim kurmaya başlar başlamaz, sizinle daha istekli ve sizinle iletişim kurabilir.

Cinsiyet, sadece eşinizle sinirli hissederken değil, aynı zamanda yorgun olduğunuzda da bağlantınızı yeniden canlandırabilir. Bütün gün çalışıp banyo yaptığında ve çocuklarla beslendiğinde, o zaman sana saat 10’da seks yapmak için dönüyor, düşünüyorsun, Evet, doğru. Ama eğer sadece öpüşmeye başlar ve içine girmesine izin verirseniz, kendinizden beklediğinizden çok daha fazla keyif aldığınızı görebilirsiniz..

Bununla birlikte, aynı zamanda orgazmı taklit etme riski de var. Kadınlar güneşin altında her türlü sebepten dolayı onu bastırmak için baskı yapıyorlar – genellikle “merhametli sahte” sadece bir zaman yönetimi tekniğidir, böylece uyuyabilirsin. Ancak iletişimin bir parçası, orgazmın gerçekleşmeyeceği zaman partnerinize söylüyor. Orgazma ulaşmadan seks hissiyatının ve samimiyetinin tadını çıkarabilirsiniz. Bu, erkekler için uzaylı bir kavram olsa da, orgazmın nihai amaç olduğu, cinsiyetin ne olması gerektiğine dair gerçekçi beklentilere sahip olmanın uzun vadeli memnuniyetin temel bir bileşeni olduğu.

Yine de, “sadece bunu yapmak”, özellikle de vücudunuz ve yaşamınız yıllar içinde değiştiği için yapıldığından daha kolay söylenir. İlk karşılaştığınız zaman birbiriniz için hissettiğiniz tutkuyla tekrar iletişim kurmanıza yardımcı olacak bu basit egzersizleri deneyin..

Günde en az bir iyi öpücük paylaşmak için bir nokta yap – En az 10 saniye süren gerçek, ıslak ve derin bir öpücük.

Partnerinizle göz alıcı bir yarışma var. Üç dakika için bir zamanlayıcı ayarlayın ve birbirlerine gerçekten bakmak için zaman kullanın. Boş durma – birbirlerinin gözlerine ve birbirlerinin yüzlerine bakma. Kıkırdama dürtüsüne direnmeye çalışın!

Adamının ellerine gerçekten bakmak için bir dakikanızı ayırın. Parmaklarını parmaklarının, tırnaklarının ve bileklerinin üzerinde geçir. Ellerini ezberlemeye çalış. Ne kadar güçlü veya ince veya yumuşak olduklarına dikkat edin. O zaman sana da aynısını yap..

Bu temel yollarla bağlantı kurmaya başladığınızda, daha da yoğun bir teknik için hazırsınız. odaklanmak. Duyusal odak sizi duygusal ve fiziksel olarak birbirinize açar ve size ve partnerinizin yeni zevk kaynaklarını keşfetmesine yardımcı olur. Eğer erkeğiniz buna direnirse, cinsel cevabınızı iyileştirmeye yardımcı olacak yeni bir şey denemek istediğinizi söyleyin – hem ayrı ayrı hem de bir çift olarak. Ne için çalıştığını biliyorsa, gemiye binme olasılığı daha yüksektir..

Rahat ve kesintisiz olacağınız zaman ayırın. İdeal olarak, odaklanma dört farklı 40 dakikalık seans (birkaç hafta boyunca haftada bir veya iki seans) boyunca yapılmalıdır, ancak aynı zamanda tüm aşamalarda tek bir oturmada çalışabilir, her bir aşamayı 20 dakikaya kadar kısaltabilir veya yani.

Aşama 1: Birbirinizin bedenlerinin normal olmayan parçalarına dokun ve inme – başka bir deyişle, göğüsler ve cinsel organlar sınırsızdır! Her seferinde sadece bir kişi dokunulur ve konuşmaya izin verilmez. Her birinizin bedeninizin keşfedildiği 20 dakika süreniz olmalıdır. Dokunmak veya dokunduğunuzda vücudunuzun hislerine odaklanın.

2. aşama: Şimdi şehvetli dokunuşa genişletin, ama birbirini uyandırmaya çalışmadan. Her 20 dakikada bir daha harca, konuşmaya izin yok. Elinizi ortağınızın eline yerleştirmek ve eline basarak veya durdurarak bir şeylerin özellikle iyi hissettiğini belirtmek iyidir.

Sahne 3: Şimdi aynı anda birbirine dokunmaya başlayın. Giysileriniz zaten değilse gelmelidir. Vücudunuz cinsel organlar da dahil olmak üzere temas kurmalı, ama ilişki yok! Bu, bir sonraki adımda herhangi bir endişe ya da beklentiniz olmadan keşfetmenizi sağlayacaktır. Aşama 3’ün 20 dakika boyunca veya daha uzun süre tadını çıkarın.

Aşama 4: Son aşama, talep dışı ilişki olarak adlandırılan şeyi içerir. Bu, ortağınızın size girdiği ve her ikinizin de duyumlara odaklanırken istediğiniz kadar onu içeride tuttuğunuz anlamına gelir. Eğer işler çok ısınıyormuş gibi hissediyorsan, geri çekilsin ve başkalarının bedenlerine dokunmak için geri dönün. Muhtemelen arzu ile aşılacaksınız! Cinsel ilişki ya da oral seks gibi başka aktivitelerle bitmek isteyip istemediğiniz.

Cinsel bir işe girdiğinizde bu aktiviteyi hatırlayın. Her çift ebeveynden geçer ve seks hayatında akar, ama duyularınızla bağlantı kurarak ve her şeyi yavaşlatırsanız tekrar yeni gibi hissettirirsiniz..

Laura Berman ile bir Soru-Cevap, Ph.D.

S: Yıllar boyunca cinsiyetin mükemmel kalmasını beklemek gerçekçi mi??
C: Adamını gördüğünüz her seferinde karnınızın kaymasını beklemek gerçekçi olmayabilir – ama yine de cızırdayan bir cinsel yaşam bekleyebilirsiniz, ve yapmalısınız! Yapmanız gereken tutku, tüm deneyimlerinizden, paylaştığınız tüm kahkahalar ve gözyaşlarından kaynaklanan bir tutkudur..

S: Araştırmanızda, sık olmayan seks yapan genç çiftler arasında ortak temalar var mı??
C: Stres, ilaç, çocuk sahibi olma, hatta doğum kontrol hapları cinsel yaşamlarımızda duygusal ve hormonal bir etkiye sahiptir. Buna ek olarak, gençler kariyerlerine odaklanırlar ki seks öncelik listesinin en altına düşer. Sonunda, bir angarya olur.

S: Libido eksikliğinin normal bir ilişkinin geçici iniş ve çıkışlarının bir parçası olup olmadığını veya gerçek bir problemin işareti olup olmadığını nasıl anlarsınız??
C: Benim temel kuralım şudur: Geçen altı ay içinde libidonuzun daha güçlü olduğu, kısa bir süreliğine bile olsa – örneğin tatildeyken, ya da romantik bir geceden sonra – bir süre geçtiyse, o zaman ilgisizliğiniz diğer zamanlarda normal stres neden olabilir. Bu durumda, eşinizle duygusal olarak yeniden bağlantı kurmak için zaman ayırmak, cinsel yaşamınızı geri kazanmanıza yardımcı olabilir. Ancak, son altı ay içinde sürekli olarak düşük bir libidoya sahip olsaydınız, yani nadiren fanteziniz veya cinsel hissettiniz demektir – o zaman ilişki sorunları veya vücut sorunları gibi duygusal bir probleminiz olabilir, bu durumda terapi bir mükemmel çözüm. Bununla birlikte, doktorunuz tarafından tam olarak emin olmadığınız herhangi bir şeyi çalıştırmak için her zaman iyi bir fikirdir, bu nedenle tedaviye ihtiyaç duyan fiziksel bir sorununuz olmadığından emin olabilirsiniz..

S: Ya doktorunuz endişelerinizi reddederse?
C: Doktorlar genellikle cinsel sorunları tedavi etmek için eğitilmiyorlar ve şaşırtıcı bir şekilde konuya dikkat çekmek için birçok kişi utanıyor! Bazıları bile hastalarına, evliliğin doğal bir parçası olarak ölmekte olan tutkuyu kabul etmelerini tavsiye ediyor! Doktorunuzun sizi rahatsız etmesine izin vermeyin – ve eğer yaparsa, sorunlarınızı ciddiye alan birini bulun..

S: Bu cümleyi bitir: “Cinsel olarak sağlıklı bir evlilik …”
C: …Her iki kişinin de duygusal ve cinsel ihtiyaçlarını karşıladığı bir araya geldi. Ve sadece cinsel ilişkiden ibaret değil – sık görülen sevgi jestleri cinsel olarak tatmin edilmeye büyük ölçüde katkıda bulunur. Eşinizi düzenli olarak öpmek yapabileceğiniz en duygusal eylemlerden biridir. Araştırmamız, kadınların cinsel açıdan tatmin olmasının bir numaralı sebebinin, partnerleriyle duygusal ve samimi bir bağlantıya sahip olmaları olduğunu göstermektedir. Şaşırtıcı bir şekilde, orgazma sahip olmakla çok az şey vardır..

Adam massaging woman

Bu sayfayı yazdırın ve kahvaltı üzerine ona uzatın, banyo aynasına yapıştırın, ceket cebinde tutun – cinsel bağınızı sıcak tutmakla ilgili bu önemli bilgileri okumak için ne gerekiyorsa yapın.

Cinsiyet önemlidir (inandırıcı olması gerektiğinde).
Her ne kadar iyi bir seks, büyük bir ilişkide merkezi bir güç olmasa da, cinsiyet çalışmadığı zaman, kendi başına bir yaşam sürmekte ve odanın içinde büyük beyaz bir fil haline gelmektedir. İşte bu yüzden sağlıklı ve tatmin edici bir cinsel yaşam sürdürmek çok önemlidir..

Daha yakınlık = daha seks.
Çoğu kadın için, eşine duygusal olarak yakın hissetmek, sıklıkla onunla cinsel ilişki kurmak için ona ilham verir. Birçok erkek için bunun tam tersi – eşine duygusal olarak yakın hissetmek için genellikle cinsel ilişkiye ihtiyacı vardır. Cinsel olarak size daha fazla ulaşmaya çalışmalı olsa da, onunla daha duygusal bir ilişki kurmaya çalışmanız çok önemlidir..

Ön sevişme yatak odasına girmeden çok önce başlar.
İlişkinizin ilk günlerini hatırlayın – ona çiçeklerle sürpriz yapın, onu arayın veya gün içinde ona e-posta ile gönderin, onun hakkında düşündüğünüzü söyleyin, kucaklayın ya da elini tutun. Şimdi biraz dikkatli olmak, onu daha sonra ruh halini almanın uzun bir yolunu bulacak..

Onun orgazm seninki gibi değil.
Bir kadının orgazm kapasitesi, kişisel yaşamında ve ilişkinizde neler olduğuna bağlı olarak günden güne değişecektir. Her zaman orgazm olmayacağı gerçeğini kabul etmek, tatmin edici bir cinsel hayata doğru olan savaşın yarısıdır..

Erkekler de cinsel işlev bozukluğu çekebilir.
Ve bu konuda utanılacak bir şey yok. Partnerinizle konuşun ve tedavileri birlikte araştırın – orada çok var. Hem erken boşalma hem de erektil disfonksiyon (ED) hayatı boyunca hemen hemen her erkeği etkileyecektir ve düşük cinsel istek beşte en az bir erkeği etkileyecektir..

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

48 − = 46