Seks Yapmak Daha İyi Olacak 3 Çılgın Hack

Artık, yatak odasında bir şeyler hazırlamanın geleneksel yollarını biliyorsunuz – oyuncak, masaj, koşuya çıkma – ama ne hakkında, tuhaf eşyalar? Unutmayın, çünkü onlar senin değirmeni seksi zaman taktikleri değil, işe yaramadıkları anlamına gelmez. Bu yüzden ucube bayrağının biraz uçmasına izin vermek istiyorsan, bu üç şeyi bir dahaki sefere o en iyisi orgazm hiç samanına hazır ol..

Bazı çorapların üzerinde kayma. Hayır, şaka yapmıyoruz. Yakın zamanda yapılan bir çalışmaya göre, ılık ayaklar, bir kadının amigdala ve prefrontal korteksi sakinleştirmeye yardımcı olabilir; bunlar, beynin korku ve endişe hissi veren kısımlarıdır. Bu alanı sakinleştirdiğinizde orgazm yapmak çok daha kolay. Bu nedenle, senet yaparken çorapları giymek aklınızı başından alacak bir orgazm için biletiniz olabilir, ki bu da başka bir büyük stres-rahatlatıcı olabilir..

Derin bir nefes al. Stres kaçınılmazdır, bunu biliyoruz. Ama eğer bununla uğraşmazsan – ve rahatlamak için birkaç dakikanızı ayırırsan – bu senin cinsel hayatını etkileyecek. Seks terapistiCharlie Glickmansays, onu açmak daha zor hale getirebilir ve daha sonra, yapmak zorunda olduğunuz tüm şeyleri düşünmüyorsanız, anı yaşamanızdan zevk almazsınız. Büyük bir nefes alarak, sonra yavaşça salıvererek, iç çekiyor olursanız, onu etkisiz hale getirin. “Ekshalasyonunuzu böyle uzattığınız zaman, vücudunuzun gevşeme yanıtını aktive edersiniz” diyor. “Uzun iç çekiş, nefes ve kalp atış hızınızı yavaşlatan ventral vagal kompleksini uyarır … [ve] sakinleştirici nefesin zevkini artırır çünkü rahatlama, heyecanı tutan kabı yaratır.” Tercüme: Yavaş, sabit solunum = daha fazla zevk = daha iyi orgazm.

H20’ye yükleme. Sekiz gözlüğünüzü sağlık yardımları için almanız, daha fazla suya dalmanız için yeterli bir sebep değil, başka bir şey: araştırmalar, dehidratasyonun cinsel sürücünüzde bir anahtar attığını gösteriyor ve alt katta kuruluğa neden olabilir. Her ikisi de motorunuzu iptal etmekten vazgeçirir. Öyleyse biz (ya da erkeğiniz) bir iyilik yapalım: Kanepeden atlayıp başka bir bardak al. şimdi.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

59 − 56 =