Süper-Mutlu Çiftler Yatakta Ne Yapar

Çift in bed

Hiç merak ettin mi Kırmızı Kitapeditörler her ay sıcak yeni seks ipuçları ile ortaya çıkıyor? Kolay değil. Sizin kadar stresli ve zaman baskısı yapıyoruz, bu yüzden tutkuyu evliliklerimizde yüksek tutmak için taze ve gerçekçi yollar bulmaya istekliyiz. Kendi seks hikayelerimizi okuduğumuzda ve “Hmm … bunu denemeliyiz” diye işimizi doğru yaptığımızı biliyoruz. Bu gece.

Kalan kıvılcımı çok büyük bir aleve sokmak mı istiyorsun? İşte 55 yaratıcı fikir.

S: “Son zamanlarda kocam benimle cinsel ilişkiye girmemekle ilgileniyor. Ona ‘vay canına’ ne yapabilirim?”

C: “Bir zamanlar birbirimizin karnına dondurma dondurmaları yaptık ve onları yedik. Cildinizdeki sıcak tatlı ve soğuk dondurmalar oldukça hassas bir his yaratır.”

 • “Ucuz bir plastik duş perdesi ve bir şişe bebek yağı alın. Sıcak suda yağı ısıtın ve perdeyi yatağınızın ya da oturma odasının zeminine koyun. Perdenin her tarafındaki yağı püskürtün ve çıplak olun!”
 • “Yatağında uzanırken hafifçe bağla ve gözlerini bağla. Yatağın yanında dur ve parmaklarını vücudunun her tarafına hafifçe sürükleyin. Genital bölgeyi olabildiğince uzun süre bırakın. Onun diğer duyuları aşırıya kaçmaya başlayacak. “
 • “Her seferinde her tür seks yapsak, bir kavanoza para koyarız. Oral seks bir tokluk artı çeyrek alır, bir el işi bir tokluk artı bir kuruş alır, eğer gelirse, bir kova artı bir nikel olur; Bu, bir para artı beş dolarlık banknot. Bu büyük bir teşvik! “
 • “Eşim her zaman beklenmedik bir şey yapar. Ben bara gittiğimde, boş bir buz haznesine bindik ve benden aşağıya doğru gitmeye başladı. Birisine hizmet etmek zorunda kalmadan mükemmeldi.”
 • “Kendi filmini tam olarak istediğin gibi yap. İşin bittiğinde sıkı durduğundan emin ol.”

  S: “Adamınız için dans etmenin onun için büyük bir dönüş olduğunu duydum, ama hiç yapmadım. Herhangi bir ipucu?”

  C: “İlk kez kocam için soyduğumda, hangi görsel varlıkların var olduğunun farkında değildim. Her şeyi yaptı ama saçmaladı. Benim bir model bedenim yok, ama takdiri belliydi.”

  • “Beğendiğiniz bir müzik çalın. Giysilerinizi çıkarırken iyi bir göz teması verin; tepkilerine odaklanın. Sadece eğlenin ve rahatlayın!”
  • “Bir striptiz sırasında kullanmak için bir oyun parası paketi aldım. Bu şimdiye kadar harcadığım en iyi dolardı!”

   S: “Vücudumun cinselliğinden hoşlanamayacağı kadar öz-bilinçliyim.”

   C: “Görünüşünüz hakkında güvensizseniz, normal bir beyazın yerine kırmızı bir ampul kullanmayı deneyin. Bu sadece seksi bir ambiyansı değil, aynı zamanda çok gizler.”

   S: “Kocam, oral seks vermekte çok da iyi değil ve bunu yapmayı çok sevmiyor. Durumu düzeltmek için herhangi bir ipucunuz var mı?”

   C: “Duş aldıktan sonra, pudra şekeri ile tozlandırın. Ona söyleme; sadece harika bir şey olduğunu düşünür.”

   • “Kocanın üzerine düştüğünde sırtına yaslan. Her iki elin de kalçaların altında ve yanlarında uzanıp meme uçlarınla ​​oynamasını sağla. Kollarını tuttuğun için çok fazla hareket etmeden tüm bu uyarım hala harika. !”
   • “G noktanızı parmağınızla, size oral seks verirken uyarmasını sağlayın. Daha iyi bir orgazm garantilisiniz.”
    • “Adamına birkaç Altoid’i çiğnemesini söyle, sonra hafifçe üfle ve klitorisinizin üzerindeki havayı em. Bunu eşim bunu çok seviyor.”
     • “Adamının ABC’yle dilini, önce A’dan Z’ye, sonra Z’den A.’ye hecelemesini deneyin. Bunu karımla yapıyorum ve çıldırıyor!”

      S: “Ben oral seks zevklerini sevmiyorum. Ne daha lezzetli olur?”

      C: “Dişlerini fırçaladıktan hemen sonra yapmayı dene.”

      • “Kamasutra.com’da Aşk Yağları diye adlandırılan bu ürünleri harika bir tadı bulduk, üstelik onları üflerken bile ısınacağız.”
       • “Tadı yıkamak için yatağınızın yanında bir bardak soda tutmayı deneyin. Bunu yapıyorum ve gerçekten yardımcı oluyor.”

        S: “Ona iyi bir el işi nasıl verebilirim?”

        C: “Çok fazla yağlama kullanarak, sağ elinizle alttan başlayın, yukarı ve aşağı gidin, sonra sol elinizi kullanın ve aynısını yapın. Bir saniye sonra bir kez ellerinizi değiştirin – hızlı değil, çok yavaş.”

        • “Parmak uçlarınızla hafif bir okşayan hafif bir şeydir, ancak daha sıkı bir basınç daha iyidir, gerçekten ciddi bir hal alırsanız yağlama kullanın. Testisler hafif bir basınç, çukurluk, okşayarak bir tür ilişkidir – orada sıkışma yok.”

         S: “Kocam onu ​​seks için reddettiğimde üzülür. Her zaman ulaşılabilir olmanın ne kadar önemli olduğunu bir evlilik için mi?”

         C: “Kardeşimi orgazm olamayacağımı düşünürsem aşk yapmayı önerdiğinde karımı kısır ederdim. Ama şimdi aşk yapmanın orgazmdan daha fazlası olduğunu biliyorum. Şimdi ona yakın olmaktan hoşlanıyorum. Her neyse, seks ne için. “

         • “Evliliğin uğruna, eşinizi ‘düşürmemek’ çok önemlidir. Ne yazık ki, bu tavsiyeye kendimce kulak vermedim ve onu bırakmayı bıraktığı noktaya onu reddettim. Çok üzüldüm. .”
         • “Eğer karım havamdaysa, ben olmasam bile, zorunlu olurum ve sonunda genellikle ruh halini alırım.”
         • “Evlilik çalışması yapmak için şunu öğrenmiş olmalısın – mantık içinde – daima hazır, istekli ve istekli.”

          S: “Çocuklarınız her zaman yanlız olduğunda zamanları nasıl buluyorsunuz?”

          C: “Odanızda bir televizyonumuz var, bu yüzden onların şovlarını izlemek istemediğimizi ve şovumuzu izlemek için çıktığımızı söylemek kolay (evet, doğru!).”

          S: “Fantastiğin daha iyi bir orgazm için harika bir yol olduğunu duydum. Nereden başlarım?”

          C: “Gerçekte asla yapmayacağım şeyleri hayal ediyorum: başka bir kadınla sevişmek, irademle karşı tutulmak. Bu fanteziler orgazmlarımı güçlendirmeye ve daha erken yaşamaya yardımcı oluyor.”

          • “Televizyonda gördüğüm baştan çıkarıcı bir şey düşünüyorum, sevgilimle yaptığım bir şey, ya da belki denemek istediğim ama henüz yapmadığım bir şey.”

           S: “Eşim, seks yaptığımız her seferinde erken boşalır. Herhangi bir öneri?”

           C: “Bununla başa çıkabilmek için önce orgazmım var, sonra onu bir ağızdan ya da oyuncakla verdim. Onu uyandırmak beni tekrar çalıştırıp tekrar koşturuyor ve ben de ikinci kez daha uzun sürüyorum.”

           • “Adamın geri tutmakta zorlanıyorsa, seks yapmadan önce bir saat ya da öylesine mastürbasyon yapmasını isteyin.”
           • “Erkekler için bir ‘kaçınılmazlık noktası’ var. Onu tüm sinyalleri tanıyana dek onu (hemen hemen hiç kaza olacak) doruğuna getirmeden onu neredeyse bu noktaya götürmelisiniz.
           • “Prezervatifler hassasiyeti azaltmak için mükemmeldir. Eğer biri kesmezse, iki tane giymeyi deneyin.”
           • “Kamasutra.com den Pleasure Balm denilen bir ürün deneyin. Çok hafif bir uyuşma etkisi vardır. Girişden önce bir süre uygulayın. Kullanımı eğlenceli – tatlandırılmış ve yenilebilir de.”

            S: “Çıplak uykuda uyumanın yatakta neler olduğunu etkileyebileceğini düşünüyor musunuz?”

            C: “Eşimden hiçbir şey yapmadan uyumaya gitmesini istemek için sinirim var – ve kabul ederek beni şaşırttı. Seks hayatımızı yeniden canlandırdığını söylemeyeceğim, ama bu iyi bir başlangıç.”

            • “Karım asla çıplak uyuyamayacağını söyledi. Sonra bir hafta sonu ada tatile çıktık ve onu denedik, şimdi de yapıyor ve seks hayatımız her zamankinden daha iyi.”
            • “İkimiz de çıplak uyumaya başladık. Daha fazla seks yaptığımızı görüyorum: Her gece pratik yapıyoruz!”
            • “Kocamla deriye karşı cilt harika bir şey. Neredeyse seks kadar iyi.”

             S: “Kocamı mastürbasyon izlemek istiyorum ama izin vermeyecek. Herhangi bir fikir?”

             C: “Seninle altmış dokuz pozisyonda başla, onu gerçekten ısla, sonra otur ve elini istediğin yere taşı.”

             • “Ona gösterdiğinde kendini nasıl yaptığını göstereceğini söyle. Bu, onun hangi teknikle çalışacağını öğrenmek için harika bir yol.”

              S: “Kocam benimle ‘garip’ bir şeyler denemek istiyor. Bu tür bir şey seks hayatına yardım ediyor mu?”

              C: “Kocam ve ben zarfı zorlamayı severiz. Her zaman ‘normal’ aralıkta oluruz, ama ne deneyeceğimizi görmek eğlencelidir. Bu bizim samimiyetimizi arttırır.”

              • “Ortağım beni dizlerinin üzerine koyup arabalarla ilgili sorular sormak zorunda kaldığı bir oyun oynadım (bunun hakkında hiçbir şey bilmiyorum!) Ve her zaman doğru cevabı veremedim, bir kere bana şaplak attı. İkimiz de çok uyandığımıza kadar biraz daha normal şeylere gittik.
              • “Adamım benimle boğaz cinsel ilişkiye girmeyi çok seviyor. Bazen yağları kullanıyoruz ve biraz eğlenmek için, pastili deneyin! Tassled olanlar harika. Ve bu yeterli değilse, vücut boyaları alın ve göğüslerinizde tasarımlar yapın !”

               S: “Yardım edin! Kocamla hiçbir zaman orgazm edemedim.”

               C: “Sana oral seks verirken kafanda seksi bir hikaye yap ve açılmakta olan erotik masaldaki bir sonraki olaya odaklan. Eğer bir orgazm tezahürünün farkına varırsan, fanteziye devam etmek için kendini zorla. Orgazm gelecektir.”

               • “Eğer koca aldırmazsa, ilişki sırasında bir vibratör kullanmayı deneyin. Her zaman benim için çalışır.”
               • “Hemen geri dönüş noktasında olana kadar mastürbasyon yapın ve sonra ilişki kurun. Bu sizi zirveye götürebilir.”

                S: “Kocam prostat orgazm istediğini söyledi. Ne yapmalıyım?”

                C: “Parmağınızı anüsüne sokun ve iç duvarında bezelyelere karşı bezelye şeklinde bir bez arayışında bulunun. İster hızlı isterse yavaş olsun, ister oral seks olsun isterse el işi olsun.

                • “Eşim prostat bezimi masaj yapmak için bana bir vibratör kullandı. O yerleştirdi ve aynı zamanda bana oral seks verdi. Şimdiye kadar yaşadığınız en iyi orgazm hakkındaydı – ve sen eşcinsel değilsin .”

                 S: “Seks için hazırlamak için ne yaparsın?”

                 C: “Kocamın sevdiği bir çekmeceyle dolu çekmecemiz var. Ayrıca, dijital bir kamerayı kullanışlı bir şekilde, sürtünme için biraz losyonla birlikte kullanmaya çalışıyoruz.”

                 • “Yatağın üzerinde ya da yatağın yanında bir havluya sahibiz. Oyuncaklar, yatağın yanındaki bir sedir kutusudur, yağlar komodinde daha sıcaktır ve mumlar da vardır. İpek eşarp kolay ulaşılabilecek bir yerde asılı kalır.”

                  S: “Kocam çok seyahat ediyor, ve korkarım ki dokunaklıyız. Herhangi bir iyi seks-seks tekniği var mı?”

                  C: “Ona telefona ne kadar çok sevindiğini söyle. Ona yapman gereken her şeyi takip et ya da seninle olsaydı sana yapmasını isterdi. Oradan başla, ve ikiniz de zevk almak.

                  • “900 telefon numarasından birini aramayı dene ve yaşayanlar için bunu yapan kızlardan ipuçları al.”

                   S: “Kocam anal seks yapmayı denemek istiyor. Bunu denediklerini söyleyen var mı?”

                   C: “Anal seks sırasında daima en patlayıcı orgazm olurum ve kocam onu ​​çok seviyor çünkü çok sıkıdır. Çok fazla yağlama kullandığınızdan emin olun ve kocanıza çok yavaşça yaklaştığınızdan emin olun. Bir vibratör ya da senin içinde iken mastürbasyon. “

                   S: “Kocama dün gece bir darbe işi yaptım ve neredeyse uykuya daldı. İşaretçiye ihtiyacım var!”

                   C: “Onun için eşsiz bir his yaratmak için bunu yaparken mırıldanmayı dene.”

                   • “Toplarını tutmayı veya ovmayı unutma.”
                   • “Swallow. Bunu yapmayı gerçekten sevdiğini gösteriyor.”
                   • “Çeşitlilik için, altmış dokuza, erkeğiniz üstte deneyin. Ama konuşamayacağınız için, bir mola vermek istediğinizde onu bildirmek için bazı sözsüz sinyaller geliştirmeniz gerekecek. (Pat + squeeze = ‘Harika hissediyor’, iki hızlı pats = ‘Kalk, boğuluyorum!’) “

                    Ayrıca, erkek orgazm tekniği hakkında bilmeniz gereken her şey.

                    Add a Comment

                    Your email address will not be published. Required fields are marked *

                    − 1 = 8