Kada nėra toks seksualus … O-So-Sexy?

Kada tu jauisi savo seksualiausiu savimi? Kai visi esate užsikimšę, žaisdami mažą juodą suknelę ir kulniukus ir puikų lūpų dažą? Kai tu spyruoki asilas darbe? Kai slystate į kažką šilkinį ir netikėtą? Mes žinome, kaip gerai visi jaučiasi, bet čia yra tiesa: iš pradžių ir aromatizuoti arba net parodyti mažą koją – nieko bendro su tuo, kas daro jūsų vaikinas tikrai nori tau Taip, iš pradžių žmogus gali būti nubrėžtas atgal į priekį – nėrinių blyksnis, skilimo žvilgsnis. Bet kai jo širdis yra tavo išlaikymas, jis turi visiškai kitokią idėją apie tai, kas verčia jus linksminti.

“Kai žmogus yra įsimylėjęs, jis tikrai pasirodė esąs patrauklus, – sako” REDBOOK Love Network “ekspertas Scott Haltzman, MD, autorius Paslapčių laimingų vedybų moterys. “Vaikui, makiažui, seksualiai aprangai, visa tai kaukė. Jis nori, kad moteris už kaukes atsidurtų: atvirumas, pažeidžiamumas, pasitenkinimo oras – tai, kas iš tiesų jį paverčia”.

Mes paprašėme septynių moterų papasakoti mums, kai jie jaučiasi labiausiai pageidaujama – tada gavo kiekvieno iš jų vaikinų samtidą tuo, kas daro jis karšta jai. Čia yra saldus, seksualus ir stebina atsakymai.

Stiletos ir skilimas … arba natūralus grožis?

Angela Betancourt, 30

Rich Betancourt, 38

Vedęs aštuoni mėnesiai

ANGELA: Ironiška, kad kai tik jaučiuosi savo karščiausią – pasakyk, kai aš dėviu mažą supjaustytą palaidinukę ir pasakišką juodą stiletą – turtingai retai mano seksualumą! Man patinka nešioti supershiny lūpų blizgesį, bet Richas mano, kad jis yra lipnus nei bučinys; ir jei aš ilgai laukiu į akis, jis tiesiog mano, kad esu sūris. Aš taip pat jaučiuosi patrauklus bet kuriuo metu esu žvakių šviesoje – iš tikrųjų aš visada žvelgiu į miegamąjį. Aš esu įsitikinęs, kad turtingas klausia, kodėl aš esu tokia žvakė apsėstas.

RICH: Manau, kad Angela yra nepaprasta, kai ji paskirstoma ant sofos prie televizoriaus po ilgos darbo dienos. Ji neturi dėvėti jokio makiažo ar papuošalų. Viskas yra pašalinta, o ji yra visiškai atsipalaidavusi. Aš pažvelgsiu į savo gražų veidą ir galvoju, Oho, tai puikus šūvis. Turiu fotografuoti. Jos natūralus grožis paverčia mane daug daugiau, nei tada, kai ji viskas pasidaro.

Pasidalijamasis privatus laikas … arba dirbant kambaryje?

Charisse Lombardo-Moore, 38

Salvatore Moore, 35

Vedęs devynerius metus

CHARISSE: Aš jaučiuosi seksualiausia, kai su mano vyru ir aš esame glaudžiai susiję. Mes visada esame arti ir mylime vienas kitą, tačiau, prieš tai, kai susibūrėme 15 metų, susidursime su jais, bet šitos emocijos kartais pametamos kasdien. Bet kai mes vėl prijungiame, tai galinga. Pvz., Šiais metais nuvykome į Puerto Riką, kad švęstume savo gimtadienį. Kiekvieną dieną mes nuėjome į paplūdimį, kur mes skaitome, kalbėjomės ir ilgai vaikščiojome. Tai buvo toks ramūs ir intymūs. Vėliau per savaitę, faktinę mano gimtadienio dieną, Salas priėmė mane apsipirkti drabužiais. Iki to laiko aš jaučiausi labai gerai apie mūsų santuoką – ir taip neįtikėtinai pageidautina. Norėdamas parodyti jam, kaip jaučiuosi, aš pradėjau modeliuojantis jam seksualius maudymosi kostiumėlius, kuriuos dar niekada nepadariau. Jūs galite pajusti seksualinę įtampą ore!

SALVATORE: Manau, kad Charisse patraukliausia, kai mes esame drauge su draugais, ir ji dalijasi istorija apie naujausią patirtį. Ji pasakoja istoriją tokiu įsitikinimu ir aistra. Jos šypsena yra šilta ir dosniai, ir visi aplink mus visada traukia į ją ir įsimena tai, ką ji sako. Aš jaučiuosi didžiuojuosi ir visada noriu priartėti prie jos. Jos buvimas apšviečia bet kokį kambarį taip, kaip aš negaliu visiškai apibūdinti. Norėčiau statyti, kad bet kurios moterys, su kuriomis praleidžiame laiką, yra pavydžios ir suteiktų beveik viską, kad vaikštotų tik vieną mylią bateliuose.

Pilvo šokiai … ar kalbant apie politiką?

Jeanny Weinstein, 30

Ethanas Weinstein, 36

Vedęs trejus metus

JEANNY: Aš jaučiuosi toks seksualus, kai aš pilvo šokiu. Tai labai jausmingas judėjimas. Aš ką tik pradėjau leisti klases ir kiekvieną kartą einu, jaučiuosi vis labiau ir labiau derinasi su savo kūnu. Kai gausiu pakankamai gerai, aš galėčiau šiek tiek šokti Ethanui. Manau, jis norėtų žiūrėti, kaip aš einu!

ETANAS: Aš visada randu Jeanny seksualų – ji nuostabi! Tačiau jos susidomėjimas politika ir jos gebėjimas protingai kalbėti apie tai yra tai, ką man atrodo patraukliai. Jeanny užaugo labai nepopuliariame namų ūkyje, tačiau ji tapo daug labiau informuota ir susirūpinusi dėl pasaulio. Mes kartu pamatysime politinius dokumentinius filmus ir praleisime daug laiko, po to aptarsime juos. Manau, kad man tai labiausiai patinka ši dalis: nors Jeanny yra labai draugiškas ir tolerantiškas asmuo, ji susidūrė su situacijomis, kuriose ji buvo apsupta žmonių, kurie ryžtingai priešinosi jos nuomonei, ir ji visada tvirtai laikėsi savo įsitikinimų, nesvarbu ką. Stebėdamas ją gindamas savo idėjas, aš noriu išmesti ją ir paimti ją į miegamąjį.

Dalijimasis sėkmėmis … arba dalijimasis svajonėmis?

Sharon Anderson, 37

Jim Anderson, 46

Vedęs aštuonerius metus

SHARON: Darydamas kažką, ko myliu ir sėkmingai pasiekiu, tai tikrai verčia mane jaustis seksualiai. Pavyzdžiui, kiekvieną pavasarį vadovauju vietos vidurinę mokyklą. Kai pasirodys, pagaliau, pradedant naktį, ir aš jaučiuosi didžiuojasi tuo darbu, man įdomu, kad Jim žiūrovams pasidalintų. Aš jaučiuosi stiprus ir pasiektas – ir todėl pageidautinas.

JIM: Kai Sharon kalba apie vaikus, ji projektuoja aura, kurią manau nesuderinama. Mes abu dalyvavome vaikų organizacijose jau daugelį metų, ir aš jau turiu du savo vaikus iš savo pirmosios santuokos. Kadangi mano merginos buvo mažylės, Šaronas buvo ten jiems – ne kaip pakaitalą mama, bet kaip jų draugė ir vadovaujanti ranka. Aš vis labiau myliu ją už tai, ką ji davė mergaitėms, ir aš nieko daugiau noriu pasaulyje nei turėti vaikelį su ja. Šis bendras noras suteikia mūsų meilės kūriniui jautrumą ir tikslą. Mintys apie ją kaip mama daro ją neįtikėtinai seksualiai man.

Karšta mama … arba žemė mama?

Sandra Juliano, 36

Michael Juliano, 43

Vedęs septynerius metus

SANDRA: Aš jaučiuosi seksualiausia, kai einu per “transformaciją” nuo motinos į moterį. Aš persijungiu nuo sportinių šukuosenų prie kulnų ir nuo kūdikių maiste dažytų drabužių prie švaraus ir stilingo aprangos. Aš įdėjau “Chanel” kvepalus ir išimiu savo peiliuką ir leisk mano plaukai nusileisti į mano pečius – nereikia nerimauti, kad mano vaikai juos traukia arba į jį įdėta sirupo! Aš vaikšto ir kalba skirtingai – jaučiuosi skirtingi. Vienoje pusėje nėra sunkaus vystyklų maišelio, kuris sveria mane, ir niekada neminima Kempiniukas ar “Žaibas McQueen”. Aš einu iš aktyvios mamos, kuri skaito kvailas pasakojimus apie kalbėjusius automobilius ir kurie smogia avinukais su kūdikiu prie nuotykių ir klastingos merginos, su kuria Michael susipažino prieš 11 metų.

MICHAEL: Man Sandra yra seksualiausia, kai matau ją bendrauti su savo vaikais. Kai susipažinome su mano žmona ir aš, visada buvo įdomu, kaip ji buvo su vaikais. Jos šiluma, švelnumas ir rūpestingas būdas atrodė tokia natūrali. Aš jai jau buvo intensyviai pritraukta, tačiau, manydama, kad ji, kaip mano vaikų motina, dar labiau pagarsėjo.

Neseniai, kai mūsų šeima nuvyko į vakarienę į Meksikos restoraną, mano jauniausias sūnus pradėjo šokti į ispanų muziką, kuri grojo fone. Sandra pasireiškė milžiniška šypsena, ir ji prisijungė prie jo šokti restorano viduryje. Jos dėmesys buvo skiriamas ne tai, kas žiūri, ar ji buvo “tinkama”, bet ir ryšys su mūsų sūnumi. Tai buvo gražus žvilgsnis, ir aš negalėjau palaukti, kol pas mane nueisiu puiki moteris, šokianti.

moteris wearing curlers

Yvonne Bogdanski

Salonas – tobulas … ar purvinas ir prakaituotas?

Lorenda Layne, 28

Matt Niblack, 28

Vedęs dvejus metus

LORENDA: Kaip ir daugelis mergaičių, aš tikrai jaučiuosi seksualiausia, kai man plaukai atsipalaidavę ir nustatomi, mano antakiai neseniai įsipainioję salone ir aš išleidžiau suknelę ir kulniukus. Dėmesys detalėms, susijusioms su kiekvienu iš šių dalykų, suteikia man galimybę koncentruotis į savo kūną ir pabrėžti ir demonstruoti geriausias savybes. Kai žinau, kad žiūriu savo geriausius, jaučiuosi labiau įsitikinęs, ir kai jaučiuosi įsitikinęs, jaučiuosi seksualus.

MATT: Man labiausiai patinka tokie dalykai, kurie padaro Reną unikalią ir parodo savo natūralią energiją. Taigi man patinka tai, kaip ji atrodo per savaitę, kol ji eina į saloną, kai jos šaknys auga, todėl jos plaukai yra neryškūs. Aš niekada nebuvau susitiko su mergina, turinti tokius didelius plaukus. Man patinka netvarkyti jo taip, kad jis pasidarys tikrai didelis. Be to, kai ji tiesiog pateko į namus iš sporto salės, visi jos “Twizzlers” marškinėliai, rakti pilkos jogos kelnės ir teniso bateliai buvo prakaito, kai jos plaukai buvo atplėšiami, tačiau su keletą klastingų sluoksnių, apsiaustų ant veido. Ji turi savo veido spalvą nuo to, ką ji myli, ir kiekviena jos kūno dalis, nuo plaukų iki prakaito, perduoda energiją, kuri yra labai seksuali.

Pasidalink savo diena … arba pasidalink savo naktimis?

Tricia Barefoot, 37

Gregas Barefoot, 39

Vedęs 11 metų

TRICIA: Jaučiuosi seksualiai, kai visos mano gyvenimo dalys yra laimingos harmonijos. Kai turėjau puikią dieną su vaikais arba radau būdą, kaip pagerinti savo gyvenimą, arba baigė užduotą, su kuriuo dirbu, negaliu laukti, kol pasidalinsiu šias akimirkas su Gregu. Žinant, kad prisidėjau į mano pasaulį kažką didingojo ir kad tas žmogus, kurį man patinka labiau nei bet kas, taip pat mato – tai seksualus! Taigi tai nėra maža juoda suknelė, ar kulnai, ar šukuosenos. Tai yra mintis, kad tas žmogus, kurį myliu, išgyvena mane ir mano seksualumas būna tik dėl manęs.

GREG: Akivaizdžiausias dalykas yra jos drabužiai – naktį nieko dėvėti “Victoria’s Secret” šilkas. Bet Tricia yra seksuali, kaip ji pati atlieka. Tai gali pasireikšti tuo, kaip ji vaikšto, dainuoja išjungtą raktą arba žaidžia su vaikais. Sunku apibūdinti, tačiau per šias akimirkas man primenama, kad aš nebetenkinau merginos, bet labai įsitikinusi ir seksuali moteris.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

14 − = 13