Kas tavo sekso svajones, fantazijos vyro ir sekso grafiką pasakoja apie tave

pora in bed with man sleeping and woman smiling coyly

Vaizdų šaltinis Black / Getty

Ar kada nors įdomu, ką reiškia svajoti apie seksą su savo bendradarbiu? Kaip apie fantaziją apie svetimą? Ką tai atskleidžia apie jus, jei norite mylėti ryte? “REDBOOK” konsultuoja ekspertus ir leidžia jums atsakyti čia.

Ką jūsų svajonių sūnus sako apie tave
Tu svajojo ?! Ne, jūs nesate namuose įsilaužėlis, bet jūsų seksualiniai sapnai yra langas ant pasaulio, esančio už jūsų lovos. Čia Gayle Delaney, Ph.D., San Francisko svajonių studijų asociacijos asociacija, siūlo “Sheet Psych 101” pagrindus.

Seksas su ex
“Tai nereiškia, kad esate ne per jį – jis gali stovėti kieno nors kitam. Galite turėti neišspręstą problemą tai žmogus, o ne senas liepsnas “.

Seksas viešoje vietoje / sugauta
“Nerimas dažnai yra pagrindinė emocija šiuose svajonėse. Tai gali būti nesąmonė asmeniniais santykiais ar baimė dėl seksualinės intymumo”.

Seksas su kita moteris
“Dauguma moterų baiminasi, kad tai represinio homoseksualumo ženklas. Tačiau svajonėje moteris dažniausiai yra kažkas, su kuo jūs suvokiate, kad pasiekėte daugiau savo asmeninių tikslų. Tai gali būti jūsų troškimo būti su juo lygiateisiškumo simbolis”.

Seksas su kolegomis ar pažįstamais
“Lytis dažnai būna nuobodu, nes apskritai tu nesi traukia šio asmens. Jums gali būti nuobodu su dabartine gyvenimo situacija arba, jei tai yra kolega, jūsų darbas”.

Kas tavo fantazijos žmogus? Štai ką jūs atskleidėte REDBOOK interneto apklausoje ir ką reiškia, pagal Sari Locker, Niujorko sekso švietėją.

Tavo vyras
45 proc. Iš tavęs pasiėmė jį
“Galbūt jūs bijote, kad jūsų slopinimas išliks laukiamas. Fantasizing apie savo partnerį gali būti energingas – tol, kol jūs neapsiribosite savo svajonių sąjungomis nuo kaltės”.

Senas mylimasis
23 proc. Iš tavęs pasiėmė jį
“Tu esi sentimentalus žmogus, kuris nebijo šiek tiek atsipalaiduoti. Tai nereiškia, kad tu nori miegoti su savo praeitimi. Jūs tiesiog mėgaudamiesi jaukiais jausmais, susijusiais su linksma seksualine patirtimi”.

Įžymybė
15 proc. Iš jo pasirinko jį
“Jūs dažnai nori, ko negalėtumėte. Įžymybė yra nepasiekiama ir galiausiai nerealu, todėl žodis” ne “niekada nepasikartos”.

Nepažįstamasis
15 proc. Iš jo pasirinko jį
“Jūs esate įsidėjėlių ieškotojas, turintis aktyvią vaizduotę. Turite gerą humoro jausmą, leidžiančią atsidurti privačiose spyglėse, kurios dabar akimirksniu žiūri į jūsų karštą kaimyną”.

Ar jūs ir jūsų vyras dažniausiai mėgsta seksą tam tikru dienos laiku? Štai, ką jūsų noras atskleidžia apie jūsų meilės gyvenimą, pagal William Rose, Ph.D., autorius Santykių stiliai ir modeliai.

Pirmas dalykas ryte
Jūs esate be apribojimų ir patogu sau. “Žmonės labiau neišvengiami, svajodami visą naktį”, – priduria Rožė.

Prieš miegą
Jūs praktiškas ir tradicinis. “Lytis prieš miegą rodo, kad esate įvykdytose, vieningesniuose santykiuose,” sako Rožė. Tai taip pat reiškia, kad jūs pageidaujate struktūruoto gyvenimo.

Dienos viduryje
Tu esi romantiškas ir drąsus. “Jūs abu norėtumėte nutraukti kai kurias taisykles”, – sako Rozė. “Jūs ir jūsų partneris yra maištingi, laisvi ir spontaniški”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =