“Kas įvyko su mano sekso disku?”

Tuščia Bed

Dėl nuošliaužų, dauguma klausimų, kuriuos aš gaunu, yra susiję su seksualinio disko praradimu. “Man vis dar traukia mano vyras, bet niekada nėra nuotaika. Ar tai gali būti medicininė problema?” klausia vienas skaitytojas. “Kadangi mano antrojo vaiko, mano lytinis potraukis išnyko. Kartais aš jį čiulpti ir darau dėl savo vyro, bet aš išlieku sausu ir skauda”, praneša kitam skaitytojui. Kitas rūpestis: “Mano vyrui jau nebėra sekso, ir aš jaučiuosi nepatogiai”.

Lytinės potraukio praradimas gali atsirasti bet kuriame amžiuje, net jei esate visiškai pritraukęs prie savo partnerio. Jei ilgai susituokėte, paprastas nuobodulys gali užtrukti. Tai natūralu – kas kasdien nori valgyti tą patį valgį? Taigi šiek tiek dirbkite, kad pridėtumėte kibirkšties atgal. Patikrinkite į viešbutį, paimkite burbulo vonią arba supjaustykite strategines skylutes į seną marškinėlę ir dėvėkite ją lovoje.. Tokie vaistai kaip kontraceptines tabletes ir antidepresantai gali nužudyti libido, kaip gali pabrėžti, depresija ir nerimas bei tokios būklės kaip hipertenzija, diabetas ir skydliaukės liga. Jei manote, kad bet kuri iš šių lytinių santykių priežasčių yra kaltininkas, pasitarkite su savo gydytoju.

Jei neseniai buvo kūdikio, makšties sausumas ir seksualinio disko praradimas yra visiškai normalus ir gali išlikti ilgiau nei metus. Paaiškinkite savo vyrui, kad nors jam vis dar yra karšta, fiziniai veiksniai – nuo hormoninių pokyčių iki visiško nuovargio – gali jus išdžiūti, todėl dabar reikės šiek tiek daugiau pranašumų. Pirkite tepalą ir patrinkite jį ant jo ir leiskite jam patrinti jį ant tavęs. Tai bus įdomus jam ir suteiks jums laiko atsipalaiduoti ir sutepti natūraliai. Jei tai jūsų nuomone yra per daug fizinis, ieškokite kitų būdų išreikšti savo meilę savo partneriui, pvz., Spooning. Būkite kantrūs – gausite savo mojo atgal! Verta pastangų: seksas yra svarbus tiek fiziologiniu požiūriu (jį išleidžiant jungtinį hormoną, vadinamą oksitocinu) ir emociškai (jūs daryk jaučiatės arčiau savo partnerio po šėrimo į šieną).

Galiausiai, tai žinau, kaip ir moterys, dėl hormoninių pokyčių vyrai gali patirti seksualinio disko sumažėjimą. Negalima jausti sumišusi dėl sekso inicijavimo. Tiesą sakant, jūsų vyras gali tai nesakyti, bet gali prireikti, kad jūsų varpas būtų pažeistas, kad dabar būtų erekcija, o ne todėl, kad jis mano, kad esate mažiau patrauklus, bet todėl, kad jam reikia papildomo stimuliavimo. Susitikite su juo iki pusės ir tu tikrai išaugti iš jo.

Sužinokite daugiau apie sekso diskusijas ir lytinį potraukį:

Jūsų vaiko lyties išgyvenimo vadovas: “Jis sako, kad ji sako” knygą, skirtą seksualiniam gyvenimui atgaivinti su kūdikiu.
Jaustis seksualiniame nuotaikoje (net kai esi pabrėžtas): Kaip vėl karštis, bet kuriuo metu, bet kur. Kaip senas dienas.
Valgykite savo kelią į geresnį lytinį gyvenimą: Afrodiziaciniai receptai: Pabandykite natūralų libido stiprinimą! Šiuose maisto produktuose esantys vitaminai ir mineralai gali padidinti hormonų kiekį, didinti nervų jautrumą ir išryškinti lytinį šlepetį visais subtiliais, tačiau pastebimais būdais.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1