Sekso paslaptys moterų vyrų meilės

Mes manome, kad daugeliu atvejų norite sekso. Gal tu netgi myliu – tam tikrą laiką. Tačiau yra moterų, kurios visą laiką mėgsta seksą, nuo tos pačios minties iki prisiminimų. Šios moterys turi daugiau lytinių santykių nei mūsų likusieji, ir jie sujaudina savo vyrus. Nesvarbu, ar jie jaučiasi karšta savo partneriams ar tiesiog drungni, jie norėtų tai padaryti, o ne padaryti – jie myli, o ne pasiteisinimus. Jei jie pavargę, seksas jas atgaivina; jei jie pabrėžiami, tai atpalaiduoja juos; ir jei jie turi galvos skausmą, jie pasirinks orgazmą išgydyti. Štai kaip jie tai daro.

1. Seksualinės moterys mėgsta galvoti apie seksą
Tradicinė išmintis (paremta tam tikra faktinių mokslinių tyrimų apimtimi) sako, kad vyrai labiau linkę domėtis seksu nei moterys. Na, ne daugiau nei seksualinės moterys. Užuot cenzuojant jų erotines mintis, šios moterys juos skatina. Jie nejaučiasi kalti dėl fantazavimo, net jei jų fantazijos yra šiek tiek keblus ar gali būti kūrybiškos. Kadangi seksas taip dažnai yra jų protuose, jų kūnams lengviau patekti į “taip”.

“Norėdamas sustiprinti mano libido, aš mėgstu erotinį mąstymą: galiu pamatyti krūva persikų prekybos centre ir leisti mano protui įsivaizduoti juos kaip šlovingą dugną, vyrą ir moterį. Kai aš galvoju apie savo vyru, aš kartais vaizduoja dalis jis, kaip jo dilbis ar krūtinės plaukai, aš vizualizuoju tą dalį, kol man pajausti, bet net labiausiai paprastus dalykus gali būti erotinis apeliacija. Mano rankos paleidimas išilgai lenktos medinės tvoros gali būti jausmingas. “
Nicola, 28 metai, susituokė dvejus metus

“Aš rašau pastabas, todėl aš atsiminsiu dalykus nuo maisto produktų iki gimtadienių, kad galėčiau patikrinti savo vertybinių popierių portfelį. Vieną dieną po to, kai mano vyrui ir aš nusiskundėme mūsų meilės kūrimo dažnumą, aš parašiau” Sex! ” ir paskelbiau jį mano kompiuterio monitoriaus šone. Kadangi tai buvo pastaba, aš daugiau galvoju apie seksą, nei paprastai. Aš naktį nelabai likdavau dirbti. Mes turėjome seksą. Aš vis labiau galvoju apie seksą, mes vis dar turėjome seksą. Aš pakeičiau užrašą, o dabar savo dienos planuodami įtraukiau daugiau pastabų, pavyzdžiui, “Daryk tai vakariene vakarą”. “
Donna, 30, ištekėjusi penkerius metus

Gaukite geriausius patarimus, kaip padaryti meilę vyrui.

2. Jie gali imtis bet kokios nuotaikos ir suteikti jai erotinį mokestį
Bet kokia emocija – net liūdesys ar pyktis – gali būti aistros katalizatorius, jei prisijungsite prie savo esminės galios erotiniu būdu. Moterys, kurioms mes apklausėme, nereikia gėlių, žvakių ar burbulų vonių, kad atsidurtume meilės nuotaikai. Jie imasi bet kokios nuotaikos, kuriomis jie yra, ir paverčia ją seksualiniu pranašumu. Rezultatas: ne tik geresnis seksas, bet ir aistringesnė santuoka.

“Aš mąstydavau, kad mylimasis vyksta po švelniais žodžiais ir gestais, bet tai nebūtinai yra. Vieną dieną man susijaudino mano vyras, ir jis taip pat nebuvo toks laimingas su manimi. Mes stovėjome nuo vieno iki kelių, ginčydami kažką kvailio kai supratau, kad įtampa, kurią jaučiausi tarp mūsų, buvo ne tas, kuris skiriasi nuo seksualinės įtampos. Aš šiek tiek sunkiau kvėpavau, mano skruostai buvo nusiplauti. Užuot nudžiojusiu pirštą į veidą, aš jį nuleidau į skruostą ir po jo smakru Mes abu jautėme elektrinį krūvį, jis nusiramino mano plaukus. Mes padarėme meilę, ir aš sužinojau, kad bet kokia nuotaika gali būti tinkama nuotaika seksui, jei jūs naudojate energiją “.
Jennifer, 28 metai, susituokė trejus metus

“Man svarbiausia dalis, susituokusi, mokėsi pasidalinti savo emocijomis – visomis iš jų. Lengva būti su kuo nors laiminga, sunkiau liūdna. Po to, kai mirė mano tėvo tėvas, jis pasitraukė. Aš pasiekiau jį per seksą ir Jis pradėjo išgydyti per seksą. Tai buvo apreiškimas man. Dabar aš galiu rasti erotinį elementą kiekvienoje emocijoje. “
Melanie, 40 metų, susituokusi 12 metų

“Žindymas mane privertė mane jaustis šiek tiek, ir aš buvau sujaudintas. Ar mano eroso jausmai buvo įtempti šiltu motinos meilės skubėjimu?” Mano gydytojas sakė, kad tai normalu, nes mano krūtys buvo jautresnės liesti. Netgi kol mes galėtume vėl susilaukti lytinių santykių, mes pradėjome cuddling ir stroking vienas kito po krūties maitinimo. Kai atėjo laikas, aš buvau daugiau nei pasiruošęs mylėti. Mūsų erotika interludes priartino mus tuo metu, kai mano intensyvus dalyvavimas kūdikis galėjo būti tarp mūsų tarpusavio “.
Ginny, 30 metų, vedęs septynerius metus

3. Jie patiria save. Savęs indulgencija nėra nuodėmė.

Jei negalėsite jaudintis šilko nuotaikos savo kūnui arba džiaukitės tuo, kad žaisite nuo atsakomybės dėl šlovingos pavasario popietės, kaip jūs tikrai galite mėgautis meile? Moterys, mėgstančios seksą, džiaugiasi savo jausmais. Jie giliai kvėpuoja gėles, kurios tik šypuoja.

“Niekas neleidžia man jaustis seksualiau nei pasididžiavimas savimi. Nesvarbu, ar mano kojos atsipalaidavo pietų pertraukoje, ar perkant mažą krepšelį labai brangių šokoladų valgyti traukiniu namuose, malonumas priverčia mane jaustis pasiduoti, seksualiai. Kai aš matau savo vyru Aš noriu jį išgąsdinti “.
Jana, 29 metų, ištekėjusi dvejus metus

“Nepriklausomai nuo to, kaip aš užsiėmęs, aš planuoju šiek tiek laiko tiktai man. Nė vienas vyras, vaikai, draugai, darbas – tik aš. Aš galiu išsiųsti vaikus į parką dvi valandas su mano vyru šeštadienį ryte, kad galėčiau likti gulėti ir skaityti knygas, samdyti auklėtoją ir nuvykti į užsienio kalbos filmą. Retkarčiais pasimatymai vėl atgaivina mane. Aš jausiu seksiška, kaip moteris, turinti įdomų savo gyvenimą. jį kaip intriguojantį svetimą “.
Carolyn, 31, ištekėjusi septynerius metus

4. Jie gero kūno sąmonės

Seksualinės moterys dažnai nėra gražiausios moterys. Jie, tikriausiai, neturi tobulų matmenų, tačiau jie mėgsta jų kūnus. Kai kurios formos treniravimas paprastai yra prioritetas ne dėl to, kad jie nori būti plonesni, bet todėl, kad jie trokšta fiziškumo. Jie žino, kaip panaudoti savo kūnus, kad patrauktų save ir savo partnerius.

“Aš pradėjau rodyti nėštumą seksualiai, tačiau nenorėjau šešis mėnesius praleisti savo vyro pažadų ar pritarti jo norams kaip ilgai kenčianti žmona. Man įkvėpė knygą apie deivės: daugelis iš deivės figūrų buvo, tiesa, riebalai, su dideliais kvapais. Aš nusipirkau molio figūrą, panašią į vieną iš jų, ir padariau jai altorių su žvakėmis, smilkalų laikikliu ir gėlėmis. apšviesta žvakė ir smilkalai ir praleido keletą minučių medituoti prieš mano deivės altorių. Aš vis dar jį kartais naudojau “.
Amy, 31, ištekėjusi 10 metų

“Pratimai verčia mane jaustis gyviau, tikrai seksualiau. Aš dirbau ryte, bet aš praradėjau tą seksualų požiūrį, kai mačiau dušas ir nuvedė į biurą. Todėl aš pakeitiau savo sporto salės tvarkaraštį po darbo. Vakare jaučiasi pernelyg pavargę dėl sekso. Mano kūnas yra dilgčiojimas ir pasiruošęs būti mylimasis “.
Janet, 35, susituokęs 15 metų

“Aš jaučiu seksualiai elegantišką apatinį trikotažą, pavyzdžiui,” camisoles “ar” pilno ilgio “šilko plyšius. Aš dažnai juos dėvi po savo verslo kostiumais, kad nepatirčiau savo vyro, kol aš apsirengiu (jis dažniausiai praėjo anksčiau, nei mačiau duonos), bet man Praėjusiais metais aš nusipirkau vieną iš šių kūno pjaustymo spandex lizdų su įmontuota liemenėlė. Dėvėti tai leidžia man pajusti šiek tiek kramtyti, labai seksualiai agresyvus. Aš grįžta namo pasiruošę pasivaikščioti aplink miegamąjį, kad slydimo ir aukšti kulniukai ir tegul jis žinos, kad aš turiu savo kelią su juo. “
Kimas, 32 metai, susituokęs šešerius metus

5. Jie niekada nustoja pastebėti vyrų

Jūs kartais girdi, kad žmogus sako: “Esu vedęs, o ne miręs”, kai jis bando paaiškinti, kaip jis gali mylėti savo žmoną, tačiau žavisi, net ir flirtuoja, patraukli moteris. Seksualūs moterys gali susieti: jie mėgsta vyrus. Ir jie nustoja mėgstyti juos, kai jie imasi savo santuokos įžadus. Jie susituokę, o ne vienuolės.

“Aš naudoju dažnus svetimus fantazijas, kad galėtų išlaikyti savo libido. Važiuojant automobiliu dirbant, važiuojant liftu, laukiant eilėje arba pumpuojant savo dujas, aš pyniu mažai erotinių pasakojimų apie žmones, kuriuos žinau ar pastebiu. statybininkas su išsišakojusiais bicepsais tampa mano slaptuoju meilužiu. Mes turime lytinius santykius, stovinčius su kojomis, apvyniotomis aplink juosmenį, kai jis vienu ranku paleidžia šakotuvą. Kartais net supratau apie seksą su vyru. “
Andrea, 41, ištekėjusi 11 metų

“Standartinis patarimas yra: flirtuok su savo vyru, kad išlaikytumėte traukos gyvybę. Tai nėra nieko blogo. Tačiau švelnus flirtavimas su nepažįstamu asmeniu, kolegomis, vyrišku draugu taip pat gauna sultis. Keitimasis šypsosiomis, komplimentais ir kvailais gestai su patraukliu vyru daro mane jausmas pageidautinas. Noriu eiti namo ir mėgdžioti savo vyrui, kai mano akys užsitarnauja mano kūnui. “
Tina, 34 metai, ištekėjusi 10 metų

6. Jie liečia savo kūnus

Moterys, kurios mėgsta seksą, patogu masturbuotis. Tai, kaip jie sužinojo apie savo kūnus, apie tai, kas jiems patinka, ir apie tai, kaip jie gali greitai ar lėtai pasiekti orgazmą (priklausomai nuo jų nuotaikos). Kadangi dauguma moterų nepasiekia orgazmo tik per lytinius santykius, tie, kurie jaučiasi laisvai liesti save savo meilės metu, kontroliuoja savo erotinį likimą: jie žino, kad jie gali ateiti, kai tik nori, ir dėl to jie tampa labiau įsitikinę ir atsipalaidavę..

“Kai aš susiduriu su sunkumais patekti į nuotaiką, aš paimdavau dušo. Dujoti kartu yra smagu, jei aš jaučiuosi žaismingas, bet ne, jei ne. Aš leisti vandeniui paleisti, kol vonios kambarys bus garus. Aš pats maitinu kvapniu dušo želė, naudodamas ilgą, lėtą, jausmingą smūgį. Galų gale įjungiu dušo masažierių, pulsuojantį srautą sutelkdamas į krūtis ir genitalijas, kol aš neatsilaužau. Laikui bėgant aš galiu turėti tokį pirmąjį orgazmą “
Meaganas, 27 metų, susituokęs penkerius metus

“Aš žinau, kad galiu jaudintis. Jei pradėdamas keletą laipsnių ant mano vyro esančio termostato, aš nesijaudinu pakliūti. Aš naudoju savo ranką, kad galėčiau apgauti mano klitorį, kai jis bučiais ir glamžina mane. greičiau pagreitina mane, norėdamas sekti jo kryptį. Net jei manau, kad nesu nuotaika, aš ten atvykau. “
Cynthia, 27 metų, vedė septynerius metus

Moteris sitting in her underwear

7. Jie tikisi, kad jų partneriai bus geri mėgėjai

Seksualinės moterys turi aukštus standartus – sau ir savo partneriams. Jie nori būti gerais mėgėjams, bet jie taip pat nori gauti taip gerai, kaip jie duoda. Jie niekada nepagalvotų orgazmų, nes jie žino, kad jų vyrai nori suteikti jiems realių. Ir jei jų vyrams reikia šiek tiek švelnios instrukcijos, jie mielai tai pateikia.

“Aš buvau spaudžiamas darbe, o ne džiaugiuosi seksu, kaip buvo mano vyras”. Nuplauk manęs nuotaiką “, – pasakiau jam. Aš nusileidžiau kaip rankų lėlės rankose, uždariau akis ir sutelkiau dėmesį į mano Galvoju, naudodamas savanaudišką hipnozės atsipalaidavimo techniką, jis pabučiavo mano plaštaką ir vidines rankas, tada jis bučiuoja ir garbina mano krūtis. Tuo metu, kai jis bučiuoja mano burną, buvau nuotaikas.
Catherine, 34 metai, ištekėjusi šešerius metus

“Manau, kad daug moterų praranda susidomėjimą seksu, nes jų vyrai ar netrukus po santuokos tampa kvaili mėgėjams. Moterys skaito sekso patarimus, o ne žmonės. Jei mes su jomis nesidaliname, jie niekada nėra norėčiau sužinoti ką nors naujo, aš labai laukiu savo vyro lovoje, mokiau jį pabučiuoti pirmąją dieną ir aš nuo to laiko daviau jam meilės pamokas. Jis man labai patinka, todėl man patinka jaustis seksualiai “
Kristis, 31 metų, vedė devynis metus

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

+ 15 = 22