5 dietos Top dietologai rekomenduoti

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
Jie yra sveiki ir gerai subalansuoti, jie padeda išlaikyti tvirtus svorius. Bottom line? Išbandyta ir tiesa yra nauja juoda.

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
Šis 50 metų senumo svorio žetonų viršus kiekvieno dietologo sąrašo. Nors pastaraisiais metais planas buvo pritaikytas, pagrindinė koncepcija išlieka. Kadangi skaičiuojote taškus vietoj kalorijų, matematika yra paprasta, o maistas nėra griežtai ribojamas. “Weight Watchers yra pagrįstas racionalaus mitybos mokslu ir subalansuota mityba”, – sako registruotas dietologas Janet Bond Brill, Ph.D. Taškinė formulė remiasi baltymų, angliavandenių, riebalų ir skaidulų santykiais maisto produktuose, taigi tuščios kalorijų šiukšlių dėžės pritraukia daugiau taškų nei super maistingos kainos, mokant jus padaryti pažangesnius, daugiau užpildymo pasirinkimų. Be to, prieiga prie palaikomų bendruomenių, paprastų receptų ir programos mobiliesiems leidžia lengvai sekti programą. “Tie iš mano pacientų, kurie sirgo svorio žiūrinčiaisiais, turi labai gerus pagrindus – jie žino sveiko svorio, porcijų dydžių ir kaip išlaikyti”, – teigė registruotas dietologas Therese Franzese, M.S…

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
5 dietos Kiekvienas dietologas rekomenduoja – 5 psl

Jei tai veikia Eva Mendes, mes esame suinteresuoti. Kardiologo Arthuro Agatstono sukurtas 2003 m., Šio plano prielaida yra apriboti angliavandenius maisto produktams, kurių sudėtyje yra daugiau baltymų ir riebalų. “Man patinka Pietų paplūdimys, nes jis yra traktuojamas kaip riebalų, baltymų ir angliavandenių riebalų sudėtis ir makroelementų santykiai, nes tai yra pagrindas svorio mažinimui,” teigia mitybos ekspertas JJ Virgin. Planas suskirstytas į tris etapus: pirmosios dvi savaitės yra labiausiai ribojančios, išpjaudamos visus krakmolus, saldžius maisto produktus ir alkoholį. Antrasis etapas prideda visą grūdus, vaisius ir dar daugiau daržovių, daugiausia dėmesio skiriant sveikiems užkandžiams, kad galėtumėte nulaužti beprotišką alkį. Kai pasieksite savo svorio netekimo tikslą, galutinis techninės priežiūros etapas bus grindžiamas pažangesnėmis valgymo strategijomis, kurias pasirinkote kelyje..

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
5 dietos Kiekvienas mitybos specialistas rekomenduoja – 4 psl

Biochemikas Baris Searsas, sukurtas beveik prieš 20 metų, zona labai prailgino savo pertrauką, kai Jennifer Aniston ją panaudojo. “Maistas yra 40 procentų angliavandenių, 30 procentų baltymų ir 30 procentų riebalų, todėl jis yra sveikas ir subalansuotas mitybos planas”, – teigia registruotoji dietologė Laura Cipullo. “Zona” reiškia “Sears” įsitikinimą, kad kai insulino lygis mažėja optimaliu lygmeniu, organizmas išleidžia sveikatingumą skatinančius, priešuždegiminius chemikalus ir nebus laikyti perteklinių kalorijų kaip riebalų. Nykščio taisyklė yra padalyti savo plokštelę į tris lygias dalis, užpildyti du trečdalius spalvotais, ne krakmolingais angliavandeniais ir likusia dalimi su mažo riebumo baltymu, kuris yra didesnis ar storesnis už delno. Ji taip pat rekomenduoja daugybę omega-3 riebiųjų rūgščių, kurios sako, kad jūsų virškinimo sistema veikia efektyviau.

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
5 dietos Kiekvienas dietologas rekomenduoja

Nacionalinis širdies, plaučių ir kraujo institutas suprojektavo DASH (dietos metodus, skirtus sustabdyti hipertenziją), kad padėtų amerikiečiams mažinti natrio vartojimą ir kraujospūdį, tačiau, atrodo, jie taip pat suklupo apie puikų svorio netekimo režimą. “Kaip ir bet kokia sveika dieta, ji yra pilna vaisių ir daržovių, ir kiekvieną valgį patiekiasi baltymai, todėl jausitės patenkinti”, – teigia dietologas Franci Cohenas. “Plius, skirtingai nei išmintingos dietos, tai neišnyksta angliavandeniai.” Nutraukimas natrio ir maisto produktų, kuriuose yra daug kalio, kalcio ir magnio, yra naudingas jūsų kraujo spaudimui ir padeda išvengti osteoporozės, vėžio ir diabeto. Geriausias dalykas – “DASH” dietos veiksniai daugelyje vaisių, daržovių, grūdų, lieso baltymo, sveikų riebalų ir netgi saldžių skonių, todėl ilgainiui.

vaizdas

Getty Images / Namie Genkin
5 dietos Kiekvienas dietologas rekomenduoja – Puslapis 2

Nepaisant to, kad tai nėra komercinė mityba, nors ji sukūrė daugybę dietinių knygų, Nacionalinės sveikatos institucijos patvirtina, kad Viduržemio jūros regiono valgio stilius gali padėti stabilizuoti cukraus kiekį kraujyje, mažinti cholesterolio kiekį ir sumažinti širdies ligų riziką. Kiekvienas patiekalas pagamintas iš vaisių, daržovių, nevalytų grūdų, alyvuogių aliejaus, pupelių, riešutų, ankštinių daržovių, sėklų, žolelių ir prieskonių. Žuvis rekomenduojama dukart per savaitę; naminiai paukščiai, kiaušiniai, sūris ir jogurtas gali būti kasdien arba kas savaitę; kita mėsa ir saldainiai yra iškraunami retkarčiais. “Viduržemio jūros dieta yra mano asmeninė mėgstamiausia, nes ją sudaro subalansuotos ir vidutinės natūralių, sveikų maisto produktų dalys”, – teigė registruotas dietologas Michelle Daum. Tai taip pat leidžia retkarčiais pagaminti raudonojo vyno taurę, taigi jūs vis dar galite grįžti su suaugusiuoju gėrimu po to, kai vaikai eina miegoti.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

− 3 = 1