vaizdas

Getty / Katja Cho

Tu nori didelės įkandimo.

vaizdas

Getty
“Yellow Fin Tuna”

Kai jūs viriate šias jūros gėrybes, jūs kasti į aukštą niacino kiekį, kuris skatina kraujo tekėjimą ir ląstelių aktyvumą. Abu padidina seksualinį jautrumą, sako “Block”, nes padidėjęs kraujo tėkmas sukelia didesnį pojūtį jūsų kaimyniniuose regionuose, kurie ilgainiui gali sukelti geresnį orgazmą. Kiti maisto produktai, kurių sudėtyje yra daug niacino: saulėgrąžų sėklos, kantalopės, artišokai, avokadai ir špinatai.

vaizdas

Getty
Soju

Šis mažas baltymas idealiai tinka moterims, sergančioms mažu lytiniu santykiu, ypač sergantiems menopauze, nes kiaušidės nustojo gaminti estrogeną. Maisto produktai, tokie kaip sojos ir linų sėklos, turi fitoestrogenų, paaiškina Friedmanas ir tai gali padėti padidinti estrogeno kiekį. Jis taip pat gali padėti sušvelninti makšties sausumą, kuris paprastai yra šalutinis menopauzės poveikis, kurį sukelia estrogeno trūkumas. Pabandykite pridėti sojų pieną į savo kavą arba virkite tofu keletą kartų per savaitę, kad padidintumėte dozę.

vaizdas

Getty
Lapai žaliuziai

Tiek Friedmanas, tiek Blokas rekomenduoja reguliariai veggįsi reguliariai stengtis laikytis šių hormonų. “Dauguma amerikiečių nevalgia pakankamai daržovių, tačiau jie turi mitybos toną, kuris padeda jūsų sveikatai”, – sako Friedmanas. Blokas atkartoja savo jausmus, pridurdamas, kad lapinės žalumynai, tokie kaip špinatai ir kopūstai, yra puikus pasirinkimas dėl jų sudėtyje esančio cinko. Tai padeda sumažinti streso hormoną, kortizolį, kuris turi nepalankų santykį su seksualiniu malonumu: kai stresas sumažėja, patenkinimas pakyla.

vaizdas

Getty
Graikiniai riešutai

Esminės riebiosios rūgštys yra tai, kas jums padės “sugadinti” daugiau nei vienas būdas. Graikiniai riešutai ir linų sėklos juose, kaip ir įprastas kaltininkas, yra lašiša, sako “Block”. “Jie dirba prie malonumo ante”, padėdami didinti dopamino koncentraciją smegenyse, o tai savo ruožtu sukelia susijaudinimą. Nepamirškime, kad svarbios riebalų rūgštys, pvz., Omega 3, padeda kovoti su plokštelių susidarymu arterijose, o tai, ką teigia “Block”, gerina kraujo tėkmę ir dar kartą veda į sveikesnį ir jautresnį regioną žemyn.

vaizdas

Getty
Žiediniai kopūstai

Mes visi žinome, kad negerai leisti estrogeno koncentraciją nugrimzti per mažai sveiką, makšties sausumą, svorio padidėjimą ir achy sąnarius – bet jūs taip pat nenorite, kad jie per didelis. Kai tai atsitiks, Friedman sako, kad jis gali sumažinti lytinį potraukį, sukelti nereguliarius laikotarpius ir sukelti pilvo pūtimą ar svorio padidėjimą – nė vienas iš jų nerodo eiti miegamajame. Maisto produktai, pavyzdžiui, žiediniai kopūstai, žalios morkos, brokoliai ir Briuselio kopūstai, gali padėti pašalinti perteklinius estrogeno kiekius, sako “Block”, nes juose yra didelių pluoštų kiekių. Mūsų mėgstamiausias būdas turėti balto veggio? Pakeiskite jį kaip picos pluta, duh.

vaizdas

Getty
Krevetės

“Jei ten yra afrodiziakas, tai yra vitaminas E,” sako “Block”. “Jūs galite jį rasti įvairių riešutų, krevečių, morkų, saldžiųjų bulvių ir liucernų kopūstai.” Taigi kodėl taip gerai? Vitaminas E ne tik padeda išlaikyti natūralų mitybą, bet ir yra pagrindinis lytinių hormonų gamybos lyderis ir padidina kraujo tekėjimą bei deguonį genitalijų srityje. Kiekvienas žmogus išleidžia keletą vėžiagyvių vakarienei?

vaizdas

Getty
Jamsai

Jūs visada girdite apie estrogeną ir testosteroną, tačiau progesteronas yra dar vienas didelis sekso hormonų žaidėjas, sako Friedmanas. Jis išsiskiria iš kiaušidžių, dirba reguliuoti periodus, mažina menopauzės simptomus ir net padeda implantuoti apvaisintą kiaušialąstę. Pakanka pasakyti, kad progesteronas yra gana didelis pasiūlymas, o Friedmanas sako, kad yams gali padėti padidinti hormono lygį. Tačiau idėja yra diskusijos, nes kai kurie mokslininkai nustatė, kad jamsas iš tikrųjų turi diosgeniną – aktyvų ingredientą, kuris turi tokią pačią cheminę struktūrą kaip progesteronas, bet neturi hormoninio aktyvumo. Nors mes laukiame, kol jie tikrai išsiaiškins, mes eisime ramiai ir galėsime valgyti.

vaizdas

Getty
Cukrus

Psych! Jei visoje maisto parduotuvėje, kurioje ketinama nužudyti savo seksualinį judėjimą, yra vienas dalykas ir kad svarbus hormonų balansas – tai cukrus. “Jis sumuša testosterono, padidina insuliną ir išblukina energiją”, – sako “Block”. Friedmanas sutinka, sakydamas: “Tai vienas iš didžiausių visoje visuomenėje esančių nuodų arti cigarečių, nes kūnas nėra skirtas jam elgtis. Tai gali sukelti kepenų sutrikimus, o kai jis padidina insulino kiekį, jis taip pat sumažina cukraus kiekį kraujyje, todėl Jūs jaučiate pavargę vėliau ir galiausiai kenkia jūsų seksualiniam elgesiui. ” Tačiau mes žinome, kaip sunku tai padaryti. Vietoj vykstančių šaltos kalakutienos išbandykite šias labai neskausmingas strategijas, kurios padeda nix cravings.