Geriausias įrankis, skirtas paprastiems, tuštiems pilatams

Jūs tikriausiai girdėjote, kad “Pilates” yra puikus treniruotės būdas, nes jūs naudojate savo kūną kaip pasipriešinimą stiprinti savo šerdį ir sukurti ilgas liesas raumenis. Tačiau šių priemokų užsiėmimų klasės gali būti jūsų. Ne daugiau. Norėdamas reguliariai įnešti Pilates į savo gyvenimą, pridėti “Portable Pilates Studio” į savo namų treniruotės programą.

Įrankis yra labai paprastas: tai juostos su dviem atsparumo juostomis, kurios leidžia jums atlikti visas kūno kondicionavimo treniruotes. Tai užtikrina, kad jūsų forma puikiai suderinta, todėl praktiškai neįmanoma apgauti pratybose, kažkas toks viliojanti, kai jūs neturite instruktoriaus, kuris jus pataisys. Geriausia iš visų, tai lengvas, nešiojamas ir lengvai sugenda, kad galėtumėte jį laikyti arba pasiimti kartu su savimi keliaujant.

“Portable Pilates Studio” taip pat turi puikų DVD, todėl galite sekti premjero “Pilates” treniruoklius, kad išlaikytumėte treniruotes. DVD yra labai naudinga, jei jums patinka tikrosios Pilates klasės motyvacija ir tempas.

Pasiimkite treniruotę į kitą lygį su “Portable Pilates Studio” ir gaukite tamsią kūno sudėtį, kurią visada norėjote – niekada nestovėkite sporto salėje.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

4 + 1 =