makiažas for arms

J Muckle / Studio D
Makiažo dailininkas, fitneso pro, ir dermatologas visi sveria savo geriausius patarimus, kaip tonizuoti savo rankas – ar kaip padaryti jie atrodo tonuoti.

makiažas for arms

J Muckle / Studio D
Makiažo dailininkas sako:

“Raudono kilimo triukas yra šiek tiek sausos aliejaus ant pečių ir bicepso, todėl oda atrodys šviesus ir jūsų raumenys atrodo labiau tonuoti”. Pabandykite šviežias ryžių sausas aliejus, 48 ​​doleriai (šiek tiek eina ilgą kelią, todėl jis tęsiasi amžinai). “Arba, jei esate susirūpinę dėl raumenų odos ar celiulito ant rankų atlošų, tepkite bronzos kūno atspalvį – spalva yra subtilesnė nei savaiminio įdegio priemonė, be to, jis išplaunamas. Tačiau ieškokite to, kuris sako” atsparus pernešimui “ant etiketės, kad ji nepasieks jūsų drabužių”. Mums patinka “St Tropez One Night Only” losjonas, 18 dolerių.

-Carol Shaw, makiažo atlikėjas, kuris dirba su Naomi Watts ir “Lorac Cosmetics” įkūrėja

tonas flabby arms

J Muckle / Studio D
Fitneso pro sako:

“Nors pastoviai dirbsite su bicepsais ir pečiais, pasirenkant tokius dalykus kaip įdomus, tikrai sudėtingus bakalėjos maišelius – trisdešimt dienų treniruočių metu dirba nemažai kasdienių darbų, todėl mes sukuriame kvailas rankas. stiprumo ugdymo pratimai, kaip tricepsas, kas savaitę. ” Sėdi ant tvirtos kėdės ar sofos krašto ir padėkite rankas ant jo, šalia jūsų šlaunų, pirštais nukreipkite į priekį. Laikykitės savo rankos tiesiai ir nuleiskite savo priekį, kad ji nukreipta virš grindų. Sulenkite rankas ir nuleiskite užpakalį keletą colių į žemę, tada stumkite atsargiai, ištiesdami rankas. Stenkitės kuo daugiau valdyti (idealiai tariant tris 25 pakartojimus, tris kartus per savaitę). “Nix, kad flab aplink savo liemenėlė dirželis, pridėti kai krūtinės lėktuvus su penkių svarų hanteliai.” Atsigulkite ant tavo nugaros, ištiesk rankas tiesiai iš tavo pusių, tuomet kartu su savo krūtinės likučiu suminkštėk rankas. “Jei jūs einate į kažką be rankovių, atlikite kuo daugiau tricepso, kaip jūs galite, prieš išvažiuodami, taip padidinsite raumenų kraujo tėkmę, kad jie atrodytų labiau apibrėžti”.

-Kristi Molinaro, grupės fitneso instruktorius ir “Equinox” 30/60/90 klasės kūrėjas

gydyk arm bumps

J Muckle / Studio D
Dermatologas sako:

“Jūs galite sumažinti rankos jiggle, išlygindami celiulito kremą, kurio sudėtyje yra kofeino, kuris suspaudžia odą kelias valandas”. Pabandykite “Bliss FatGirlSlim”, 32 dol. Kad minkštintumėte sluoksniuotą ar drąsią odą, “venkite šveitimo ir naudokite be muilo kūną,ne karštu vandeniu, tada drėgnai odai užblokuokite drėgmę. “Mums patinka AmLactin drėkinamasis kūno losjonas, kuris yra 16 dolerių. Jei turite mažus raudonus ar rudus smūgius ant rankų galų, tai gali būti keratozė pilaris, sąlyga, kad užkimšus plaukus folikulai. “Išvalykite jį, nuvalydami dušo gelį, kuriame yra salicilo rūgšties”, pavyzdžiui, “Neutrogena Body Clear Body Wash Pink Greipfrutas”, 7,99 JAV dolerių ir padauginus du kartus per savaitę.

-Meghan O’Brien, M.D., klinikinis dermatologijos instruktorius Weill Cornell medicinos centre Niujorke ir konsultacinė dermatologė gydytojams Formulė