vaizdas

Yra daugybė informacijos apie tai, kiek vandens jūs turėtumėte išgerti visą dieną, ir net kokį vandenį turėtumėte gerti. Bet turime vieną dalyką, apie kurį žinome: Drinking H20 yra puikus laiptelis tiems, kurie nori numesti svorį. Jis ne tik apsaugo jus nuo drąsos ir pilvo, bet ir padeda užkirsti kelią norui, bet taip pat gali padidinti medžiagų apykaitą.

Ir dabar mokslas imasi tolesnio žingsnio. Arba žingsnis yra paprastesnis, turėtume pasakyti. Kadangi vietoj to, kad įdomu, kada ir kaip dažnai turėtumėte užpilti stiklą, mokslininkai nori, kad jūs susikoncentruotumėte į vieną konkretų laiką: prieš valgydami. Jie nustatė, kad tie, kurie išgerdavo pintą arba 16 uncijų per pusvalandį prieš valgį 12 savaičių, prarado vidutiniškai apie 9,5 svarus.

Jie netgi užsiregistravo, norėdami sužinoti, ar gerti vandenį yra tai, kas iš tikrųjų padėjo, ar jei tai buvo daugiau psichinis žaidimas. Nors pusė testuotojų iš tikrųjų nuleido vandenį, kita pusė tiesiog “įsivaizdavo”, kad jie buvo visiškai užkasti. Tie, kurie 12 savaičių laikotarpiu prarado beveik 2 svarus. Taigi akivaizdu, kad viena strategija laimėjo šį svorio netekimo lenktynes.

Visa tai sako, kad tai nėra galas, visi, visi, visi svorio netekimo triukas. Tai tik dalis balanso dalyvių taip pat gavo svorio valdymo konsultacijas, todėl jiems buvo patarta, kaip priimti sveikesnius gyvenimo būdo įpročius, pvz., Pagerinti mitybą ir daugiau fizinio aktyvumo. Kitaip tariant, jūs negalite tiesiog valgyti vandens prieš valgydami ir tikimės, kad sumažinsite svarų.

Nepaisant to, kažkas nori man parodyti stiklinę? Tai beveik laikas pietums.