Ar turėtumėte samdyti vaisingumo trenerį?

Man visada buvo sužavėta sąvoka “doula” – žmogus, kuris gali laikyti ranką ir paskatinti jus per sudėtingą nėštumo procesą. Bet kur yra labai reikalinga “doula” tiems, kurie plaukioja dažnai vienodai intensyviu nevaisingumo keliu?

Įveskite vaisingumo trenerį, gana naują padėtį, kuri traukia moterų, siekiančių šuolio nuo “gal iki kūdikio”. Tiesą sakant, tai Rosanne’o Austin’o Šiaurės Kalifornijoje įsikūrusios koučingo paslaugos: nuo galbūt iki kūdikio. Austin ne tik padeda savo klientams planuoti ateitį, bet ir važiuoja sudėtingomis emocijomis ir sunkiais sprendimais (pvz., Ar sustabdyti vaisingumo gydymą ir pasirinkti alternatyvų maršrutą, pavyzdžiui, įvaikinti ar gyventi be vaiko).

Ostinas nėra svetimas nevaisingumas pati. Buvęs rajono prokuroro pavaduotojas, Austin turėjo 37 metų, kai ji su vyru nusprendė pradėti bandyti įsivaizduoti. “Iš tikrųjų greitai, radus vaisingumo gydymą, atsidūrėme į priekį, kai paaiškėjo, kad tai neįvyks senamadiškai”, – prisimena Austiną. Po nepavykusio IVF, kuri, jos teigimu, buvo “turbūt viena iš blogiausių medicinos patirties, kurią kada nors turėjau”, ji ir jos vyras suprato, kad nevaisingumas visiškai išgelbėjo savo gyvybes ir kad atėjo laikas pakartotinai kalibruoti.

“Mes turėjome epifaniją, kad tai neturėjo būti tokiu būdu”, – sako Austinas. “Mes galėjome pradėti kasti save iš tranšėjos, kur buvo tik vienas būdas tvarkyti vaisingumo kelionę; mes supratome, kad [procesas] neturėjo būti apie kančias ir kančias, ir kad mūsų gyvenimas neturėjo būti Atėjo laikas grąžinti savo gyvybes “.

Toks supratimas įkvėpė Austiną ieškoti naujos karjeros per trenerių mokymo institutą ir padėti kitoms moterims įgyti naują požiūrį į nevaisingumo kovą. Kaip treneris, Austinas dabar mato savo vaidmenį kaip “skambantį lentą, kuriame nėra jokio sprendimo”, dirba su klientais įvairiausiose vaisingumo temose – nuo išnykimo išgydymo iki specialaus vaisingumo gydymo plano, skirto palaikyti santykius su savo partneriais, kūrimą..

“Mano instruktavimas iš tikrųjų yra tas, kad jūs galite mylėti savo gyvenimą šia kelione – jūs tiesiog turite turėti planą”, – sako Austinas. “Priešingu atveju, paprasta prarasti save baimėje”.

Austin taip pat iškelia iššūkį savo klientams patiems nustatyti savo ribas, nustatyti biudžetą vaisingumui gydyti ir nustatyti, kokia būtų jų “finišo linija”. “Tai labai sunki tema, apie kurią žmonės gali kalbėtis, tačiau turėdami ribotus išteklius, svarbu žinoti, kokios jūsų pasirinktys ir kiek gydymo etapų norite”, – sako ji..

Ji išskiria koučingo gydymą, sakydama, kad koučiavimas sutelkiamas ties dabartimi ir ateitimi, o terapija daugiausia užsiima formuojančia praeitimi. “Terapija yra fantastiška, bet aš sutelkiu dėmesį į tai, kas toliau”, – sako Austinas. “Tai reiškia judėti į priekį, o praeityje neišleisti per daug laiko. Gali būti, kad šis impulsas ir judėjimas į priekį gali būti labai galingi”.

Su daugybe “derlingos žemės” žvalgymui, Austin paprastai dirba su klientais mažiausiai 12 savaičių, todėl kiekvieną mėnesį klientams suteikiama keletas instruktažų su vienu kvietimu, kartu su tekstiniu ir elektroniniu paštu į Austiną. “Aš matau save kaip kelionę partnerę”, – priduria ji.

Kalbant apie Austiną, ji patyrė persileidimą ir keletą nesėkmingų šaldytų embrionų pervedimų nuo tada, kai tampa treneriu, ir ji ir jos vyras dabar sąmoningai (ir laimingai) nustatė savo dėmesį įvaikinimui. “Aš nekalbu save nevaisingu, mano kūnas nėra sulaužytas”, – sako ji. “Nevaisingumas pakeitė mano gyvenimą į geresnį lygį. Tai ir yra tai, su kuo aš dirbu su klientais: kurdami gyvenimą, kurį jie myli, nepriklausomai nuo to, bus daug geriau, kada ir kada kūdikis ateis”.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

30 − = 21