Ar jūs ar kas nors, ką pažįstate, auga plika namuose – žinote, tokio tipo namuose, kur tėvai ir vaikai galėtų vaikščioti į bufetą ir leisdavo, kad visa tai vyktų? Argi jūs augate namuose, kurie vertina kuklumą, ir jūs pateko į savo kambarį rankšluosčiu, kai tik išeitumėte iš dušo, tikėdamės, kad niekas netrukdytų tavo keliui? Arba galbūt jūs užaugėte kažkur tarp – vaikščioti aplink savo apatinius buvo kosher, bet nieko mažiau buvo ne.

Kalbėdamas apie namuose gyvenančius žmones, kai kurie tėvai teigia, kad namuose namuose mokoma, kad vaikai būtų patogesni savo kūnams, kol tai bus padaryta pagarbiai, iš tiesų. Šeimos terapeutas Gayle Peterson, PhD, pritaria šiai nuomonei, pažymėdamas: “Natūralus nuogumas nėra problema, nes jūs, jūsų vyras ir vaikas yra patenkinti. Iš tiesų, tai gali lengvai perduoti požiūrį, kuris sumažina gėdą ir padidina komfortas savo [vaiko] suvokimo apie savo kūną “.

Modelis mama Heidi Klum taip pat palaiko atsitiktinį nuogumą, pasakoja Stiliuje praėjusį vasarį, “Tai ne taip,” Ei, mama ir tėtis yra nuogos, atleisk tai! ” Bet jei aš einu į vonios kambarį ir vaikščioja mano vaikai, aš nesiruošiuosi būti “O mano Dievas! Uždaryk duris!” Jie visada mato tėvus nuogas. Mes nesame gėda. ”

Bet ar turėtų būti ribos? Daugelis tėvų priima vonias su savo vaikais, lydimi juos į tualetą ir padeda jiems apsirengti, tačiau vis tiek sutinku, kad tėvai neturėtų kirsti, kai kalbama apie nuogumą ir jų vaikus. Koks amžius yra netinkamas būti priešais jūsų vaikus?

Ką tu manai? Ar gerai, kad jūsų vaikai matytų jus nuogus? Ką apie vaikščioti aplink savo apatinius? Ar tai skatina sveikus santykius su savo kūnu ar tėvų nuogumas gali sukelti nepatogumų vaikams? Pasverkite ir praneškite mums savo mintis, tada patikrinkite penktadienį, kad rezultatai būtų gauti.