Eva Amurri Martino naktinė slaugytoja numetė savo kūdikį ant galvos ir sukrėtė savo kaukolę

Į šventą šūdą-kas atsitiko-yra-visi-gerai ?! istorija, Susan Sarandon dukra Eva Amurri Martino atskleidė bauginamą anekdotą apie tai, kaip naktinė slaugytoja lapkričio mėnesį nukrito savo kūdikio sūnų Majorą Jamesą ant galvos. (Nesijaudink – jis gerai!)

Martino pasidalino istorija savo dienoraštyje Happily Eva After (kur ji taip pat keletą spalvingas nuotraukas, rodančias, kaip jos gimimas gimė iš tiesų buvo tikėtina) post aptly pavadinimu “Kova yra reali”.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Ačiū nuo mano širdies apačios kiekvienam, kuris praeityje 24 valandas pasitraukė su komforto žodžiais ar dalinosi savo istorijomis. Taip pažinome, kad tiek daug iš jūsų nori, kad mūsų saldus berniukas būtų gerai, ir kurie mus įtvirtino kaip šeimą. Norėčiau pasakyti vieną dalyką, būtent tai, kad Tėvai nėra konkurencija. Pasibaigus šiam tikslui, niekas negauna apdovanojimo už geriausią ar geriausią būdą. Viskas, kas svarbu, yra tai, kaip mes darome savo vaikams jaustis, kaip mes jausime apie juos ir kaip mes jaučiame save kaip tėvus. Tiems, kurie išreiškė nuomonę, žiaurumą ir kritiką dėl manęs, mano pasirinkimų ar mano silpnumo šiuo metu, aš nesutinku jus pateisinti. Bet aš nuoširdžiai noriu, kad 2017 m. Jums atneštų pakankamai savęs meilės ir pasitikėjimo, kad jau nebenaudoite to, kad reikia nugriauti kitą tamsiausią akimirką. ❤мое🏼✨ Peace, prašau. Xx EAM

Pranešimas, kurį dalijasi “HAPPILY EVA AFTER” (@thehappilyeva)

“Po poros dienų po Padėkos, mūsų naktinė slaugytoja užmigo, sulaikydama Majorą ir palikdama jį, ir jis įtrūkęs galvą ant kietmedžio grindų”, – rašo ji. “Kyle [Martino, jos vyras], aš tuo metu miegojau ir prabudau galvą, pataikydamas į grindis, o po to jis skleidė isteriškus įkandimus. Jis patyrė susiskaldžiusį kaukolę ir kraujavo jo smegenyse ir buvo vežamas greitosios pagalbos automobiliu į Yale medicinos centrą, kur aš su juo praleidau dvi akrobatines dienas, kad galėčiau gauti skubią pagalbą ir tolesnius testavimus. Pasakyti, kad tai buvo labiausiai traumuojančios ir nerimą keliančios dvi mano gyvenimo dienos, yra nepakankamai. “

Martinas taip pat paminėjo, kad ji bijo ligoninių, dėl kurių ji patirties tik gundė.

Perskaitę tai, kas atsitiko, ji parašė apie giliai nuodėmę, kurią jai jautėsi – ir kodėl ji nedalyvavo istorijoje iškart po to, kai ji įvyko.

“Visų pirma, avarija traumavo mus visus”, – paaiškino ji. “Tai buvo tiek staigus, tiek baisus, ir idėja dalintis ja beveik atrodė, kad visa tai būtų kur kas realesnė – visa rizika ir pavojai. Norėjau įsitikinti, kad jis tikrai buvo gerai, kol aš dalinosi kas atsitiko, kad galėčiau turėti šiek tiek gerų naujienų “.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

#AVeryMartinoChristmas oficialiai baigėsi ir baigėsi! 🎅🏼✌🎅🏼Connecticut Martinos dabar grįžta į mūsų pačių lovas, Lowie išdidžiai skelbia: “Aš myliu šį namą, mama!” 😂❤✨♔🏼 #HomeSweetHome #HappilyEvaAfter #MaisonMartino #Family #MomLife

Pranešimas, kurį dalijasi “HAPPILY EVA AFTER” (@thehappilyeva)

“Antroji priežastis, dėl kurios nusprendžiau nesidalyti, buvo baimė dėl sprendimo”, – rašo ji. “Internetas gali būti ypatinga vieta, kur kai kurie žmonės pamiršta apie žmoniją ir eina į juguliarą”. (Mom bloggers – gerai, kas nors kas naudoja internetą – tai gerai žinau.) “Žinau, kad šios naujienos gali pasiekti daugybę, o iš daugelio visada bus žmonių, kurie sako, kad ši avarija buvo mano kaltė. kad jis niekada nebūtų buvęs įvykęs. Aš nusipelno to, kad mano vaikas galėtų rūpintis kitu nei manimi. Gerai, leiskite man pasakyti – kaltė, kurią buvau per kelias dienas ir savaites po to ši avarija buvo intensyvesnė ir žalingesnė nei viskas, ko norėčiau į savo blogiausią priešą, turėjau visas tas pačias mintis ir dar daugiau. Aš verkiau ligoninėje, sakau visiems, kurie klausytų, kad tai turėtų būti man. Tiesa, net ši moteris, kuri atėjo labai rekomenduojama, su visiškai švaria patirtimi, gali padaryti labai žmogišką klaidą “.

Dabar ji paaiškino, kad niekas niekam nepadeda šeimai per naktį.

“Man beveik neįmanoma pasitikėti niekam, išskyrus save, rūpintis” Major “dabar, – rašo ji. “Mes neabejotinai neturime pagalbos nakties metu, bet tai buvo tik praeitą savaitę ar taip, kad aš jaučiausi patogiai su tuo, kas ateina per dieną, kad padėtų man su juo, kad galėčiau įvykdyti įprastas užduotis ir pareigas. “

Tačiau nors jos sūnus yra gerai, ji parašė, kad nors gydytojui diagnozuota ji nėra, ji mano, kad gali turėti PTSS versiją, kurią, jos manymu, gali būti susijusi su gimdos depresija, ypač dėl to, kad jos vyras turėjo mažėja savaites iki jos sūnaus nukrito. Dėl šios priežasties ji parašė, kad netrukus pateiks savo dienoraštį keletą ateinančių savaičių.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

Šie paskutiniai atostogų “atostogos” jaučiasi tokia prabanga. Laikas tiesiog suspausti aplink ir pakabinti su savo vaikais, nesijaudantis, kaip aš turiu skubėti ir užpildyti tam tikrą užduotį ar terminą. Sėdėti ir valgyti maistą kartu kaip šeima, mėgautis kokteiliu ar dviem, ir vaikščioti į vaiko miegą su daug mažesne angstine ir chaosine išraiška (nereikalaujama, kad kiekvienas ryte atneštų darbo ir dienos priežiūros paslaugas). Aš taip dėkingas, kad, nors “atostogos” su vaikais yra “EXHAUSTING”, mes grįžtame iš šito atostogų pertraukos kaip stipresnio šeimos vieneto. Pavadinimas namo ir grįžti į realybę rytoj! Dabar tiesiog išgyventi, kad po Kalėdų oro uosto patirtį …. Yiiiiiikes !! 😱😬블😱😬 #HappilyEvaAfter #Family #Holiday #momlife

Pranešimas, kurį dalijasi “HAPPILY EVA AFTER” (@thehappilyeva)

Tuo tarpu jos žodžiai gali padėti mamoms, kurie susiduria su panašiomis situacijomis.

“Manau, kad mano iššūkiai ir kovos per praeitą mėnesį parodė man mano stiprybės gelmes, o grakščiai tvarkydamas mano trūkumus privertės mane augti kaip moterį ir kaip mamą”, – rašo ji. “Galiu tik tikėtis, kad tai tiesa”.

Po to, kai jos istorija buvo virusinė, ji taip pat pasidalijo Instagram’o įrašu apie gautus atsakymus, turinčius galingą pranešimą apie motinystę.

“Ačiū iš mano širdies apačioje visiems, kurie praeityje 24 valandas pasitraukė su komforto žodžiais ar dalinosi savo istorijomis”, – rašo ji. “Tai reiškia, kad žino, kad yra tiek daug jūsų, kurie nori, kad mūsų saldus berniukas būtų gerai ir kas mus įtvirtintų kaip šeimą. Norėčiau pasakyti vieną dalyką, o tai reiškia, kad tėvystė nėra konkurencija. Niekas gauna apdovanojimą, kad galėtumėte tai padaryti geriausiu ar geriausiu būdu. Visa tai svarbu, kaip mes darome savo vaikams jaustis, kaip mes jausime apie juos ir kaip mes jaučiame save kaip tėvus. Tiems, kurie turi išreikštas nuosprendis, žiaurumas ir kritika apie mane, mano pasirinkimai ar mano silpnumas per tą laiką – aš nesiruoksiu jus pateisinti. Tačiau nuoširdžiai noriu, kad 2017 m. jums atneštų pakankamai savęs meilės ir pasitikėjimo, kad jau nebenaudojate reikia nugriauti kitą tamsiausią momentą “.

Čia galite skaityti visą savo originalų įrašą.

(h / t E!)

Sekite Redbook Facebook.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

33 + = 39