Pradėti a daycare

Toby Burditt

Kai M.F. Chapmanas pagimdė savo pirmąją dukrą prieš penkerius metus, ji turėjo tokią karjerą, kurią daugelis mamų svajojo apie: kaip pedagoginį konsultantą, ji dirbo kliento biure ar namuose ir galėjo pasirinkti ir pasirinkti savo projektus, suteikti jai daug laiko susieti su savo kūdikiu. Garsai palaiminga, ar ne? M.F. minėjo taip – kol ji bandė rasti vaikų globos, kuri tinka jos nuolat besikeičiančiam tvarkaraščiui.

“Kai kurių savaičių man reikia 40 valandų globos vaikų, kai kurių savaičių man reikės 10 valandų, o kai kurių savaičių man nereikėtų,” sako dviejų mama, gyvenanti San Francisko įlankos rajone. Ji negalėjo samdyti auklės tokiems atsitiktiniams laiko tarpsniams, o jos ieškojimas dienos priežiūros įstaigoje su lanksčiomis valandomis pasirodė tuščias. “Mano mama pakvietė labai padėti, ir aš daug dirbau nakties viduryje, kai kūdikis miega”, M.F. sako Praėjus keliems darbo mėnesiams iki vaiko valandų, ji žinojo, kad kažkas savo gyvenime turėjo pasikeisti.

Tada ji turėjo minties, kad iš tiesų viską pakeitė. “Supratau, kad negaliu būti vienintelis asmuo, turintis šią problemą!” M.F. sako Ji žinojo, kad daugelis tėvų Silicio slėnyje dirbo iš namų ir jiems reikėjo pagalbos dėl vaikų priežiūros. Ji taip pat žinojo, kad yra daug namuose esančių motinų, kurie lauktų vietos, kurioje jie galėtų palikti savo vaikus valandą ar dvi, kol jie skraido ar išpuoselė savo gyvenimą rengdami grįžimą į darbo pasaulį. Ji svajojo apie kombinuotą vaikų priežiūros įstaigą ir darbo vietą, kuri leistų tėvams palikti savo vaikus mylinčiomis rankomis, kai tik norėjo – ir ji nusprendė ją sukurti. Naudodamiesi įgūdžiais, kuriuos ji stengėsi dirbti tokiose įvairiose vietose kaip Stanfordo universitetas ir interjero dizaino firma M.F. parengė verslo planą. Tada ji ir jos vyras panaudojo savo santaupas, kad galėtų investuoti į savo viziją.

2008 m. Sausio mėn., Penki mėnesiai po to, kai gimė antroji duktė, M.F. atidaryta kubeliai ir spalvotieji pieštukai Mountain View, CA, kur vaikai nuo 6 savaičių iki 5 metų žaidžia ryškioje, atviroje erdvėje, su levandų sienomis, lentos knygų įvorėmis, laipiojimo žaislais ir rūpintojų darbuotojais. Kitoje patalpoje tėvai tuščia į nešiojamus kompiuterius ramioje, profesionalioje darbo erdvėje su biuro lošimais, pvz., Nemokamu belaidžiu internetu, kopijavimo aparatais ir kava. Nariai moka bet kur nuo 15 JAV dolerių už valandą už vaiko globos išlaidas iki 749 JAV dolerių 60 valandų vaikų priežiūros ir biuro patalpų. “Mes taip pat mokame 10 dolerių per valandą penktadienį”, M.F. sako.

Ir taip pat, M.F. išsprendė savo vaikų priežiūros dilemą, tiesa? Ne visai. “Užuot atliekant visą savo darbą ryte, kaip planuoju, ir išleidžiau po pietų ir vakarus su savo vaikais, aš norėčiau atsikratyti tokių dalykų kaip vamzdžiai ar televizija”, – sakė M.F. sako “Tada aš einu namo ir dirbau viskuo, kaip atnaujinti svetainę ir ieškoti naujų vietų”. Dar kartą ji visą naktį sustojo – būtent tai, ką ji tikėjosi išvengti, sukūrusi kubelius ir spalvotieji pieštukai.

Tačiau per šešis mėnesius M.F. pagaliau išsiaiškino, kaip pasiekti tai, ką ji vadina “šeimos ir verslo” laiminga valdymu “pusiausvyra ir srautais”, kuris dabar yra trečiais sėkmingais metais ir turi 170 narių. Štai kaip ji tai daro.

1. Ji jungiasi prie mamos bendruomenės.
Netrukus po jos verslo atidarymo M.F. pastebėjome, kad jos klientai ne tik įsitraukė į darbą – jie susipažino, dalinosi verslo patarimais ir išmuko dar vieną kūdikio dušą. Ji suprato, kad ši draugystė yra labai svarbi tėvams, kurie dažnai jautėsi izoliuotą darbą namuose. Suvokdama, kad bendruomenės parama jai suteikė tikslo prasmę, dabar ji puoselėja šias draugystes, organizuoja mamų klubą ir organizuoja grupinius pietus savo klientams. “Kartais tai yra paprastas dalykas, kaip pasidalinti istorijomis apie tai, ką mes darome, kurie yra svarbiausi”, – sako ji. Jos bendruomenės kūrimo pastangos duoda tikrąją dėkingumą. “Kai mamos man pasakys:” Ačiū, aš taip džiaugiuosi, kad kažkas atidarė tokią vietą! ” tai verčia sunkaus darbo. “

2. Ji išmoko susiaurinti savo dėmesį.
Savo pirmos mama gyvenime M.F. Nuoširdžiai ėmėmės visko nuo darbo projektų iki labdaros renginių iki maratonų. Tačiau kai ji pradėjo “Kubas ir spalvotieji pieštukai”, ji sužinojo, kad negalės to padaryti. “Aš iš tikrųjų sutiko pasinaudoti tuo pačiu metu, kai pradėjau verslą”, – sako ji ką galvoju? balso tonas. Ji taip pat pasireiškė patarimais iš kai kurių gerai žinomų draugų, kurie paskatino ją pasinaudoti sprogimo dėmesio Kubai ir spalvoti pieštukai buvo gauti ir iš karto atidaryti daugiau vietų. “Supratau, kad turiu nustoti klausytis visų”, M.F. sako “Niekada sakau, kad žmonės labai išlaisvina. Jūsų šeima yra daug laimingesnė, o tai, ką jūs sakote, taip, kad galėtumėte gauti daugiau energijos ir dėmesio”.

Vaikų priežiūra solutions

Toby Burditt

3. Ji laiko šeimos laiką šventu.
Kai M. F’s dukterys – Kaja, 5, ir Sirija, 2 – yra ikimokyklinio ar kabančios kubeliuose ir spalvotuose kristaluose, ji turi lazerinį dėmesį savo darbui. “Tačiau po 3 valandų niekas manęs nepajėgia”, – paaiškina ji. “Tai mano laikas su mano vaikais, todėl aš išjungiu savo” iPhone “ir netikrinu savo el. Pašto.” Ji ir jos dukterys praleidžia valandas, žaisdamos kieme, todėl pica – nieko, kas neturi būti susijusi su darbu. “Kai aš leisiu sau pasitraukti”, M.F. sako: “Aš baigiau daug geresnes idėjas tiek savo darbe, tiek mano šeimai”.

4. Ji sukuria praleidimus į savo darbų sąrašą…
“Aš suskirstau sąrašus į keturis kvadrantus”, M.F. paaiškina. “Yra kubeliai ir spalvoti pieštukai, mano vaikai ir šeima, savanoriškas darbas, kai aš mokinu moksleivius ir vadovauja jaunimo lygos finansininkams, ir aš, laikas. Aš įsitikinau, kad visi keturi yra apdengiami, nes, kai visa tai patenka į vieną pusę, aš pasidaryk “. Įtraukta į “me-time” skyrių yra jaunimo veikla, pavyzdžiui, jogos, ir susitikimai su merginomis kas mėnesį mamos naktį. M.F. sąraše dirbo taip gerai, kad ji ir jos vyras tik pradėjo dar vieną smulkųjį verslą: svetainę, pavadintą kulido.com, kad kiti žmonės galėtų tvarkyti savo laiką.

5. … ir kartais ji išmeta savo sąrašą.
Vienas iš sunkiausių pamokų, kurias ji išmoko? “Tai gerai, jei savaitės pabaigoje nesudariu visko mano darbų sąraše!” M.F. sako, kad, kaip ir daugelis mamų, ji paprastai susiduria su sunkiu laiku, jei ji nuolat neveikia ir nieko kito nevalgia, tačiau ji supranta, kad kartais jūs turite atsisakyti savo užduočių sąrašo ir pabandyti ką nors netikėtai, pvz., eiti veido, arba padaryti “piktžolių sriuba” su mergaičių kieme. “Paskutiniai dveji metai buvo nuostabi nuotykis”, M.F. sako Be to, planuodama išplėsti “Cubes & Crayons” į kitus miestus, “M.F.” verslas ketina imtis jos visai naują kryptį. Tačiau šį kartą ji neleis jai perimti savo gyvenimo.