“Hard Stuff”: “Pradėjau kaip viena mama!”

Karen Karbo

Pasibaigus santykiams aš staiga tapau viena mama, o galva sukasi klausimu “Kur aš tinka?” Aš maniau, kad mano gyvenimas buvo nustatytas – aš žinojau, kur buvau vedęs, ką norėjau, kad mes atliktume kaip šeimą. Dabar tai tik kūdikis ir man, mažiau pinigų, mažiau galimybių. Dabar aš tiesiog palaidojau mano skausmą ir mano šeimos netekimą, kurį jaučiuosi, kad galėčiau judėti į priekį savo kūdikiui, bet aš emotikaliai pakilo į grindis. Aš pripratęs prie to, kad palaiko savo draugus, bet dabar aš remiuosi jais už paramą ir skatinimą, o tiesiog ieškodamas jūsų pasiūlymų, kaip susidoroti; gal tai padės man eiti noriu.
–S.A., 35, terasa, Britų Kolumbija

Visų pirma turiu pasakyti: žinau, žinau, žinau. Aš padariau kažką panašaus. Jūs iš tiesų “emociškai ištiko grindį”, ir tai gerai, kad jūs jį atpažįstate, tačiau vis tiek reikia įdėti vieną koją priešais kitą. Svarbu pripažinti jūsų aplinkybių gylį ir sunkumus. Tai sakiau, yra keletas dalykų, kuriuos reikia nepamiršti, kurie padės jums ilgainiui susidoroti. Dabar sunku patikėti, bet viskas ilgainiui bus geresnė. Bus dienų, kai negalėsite įsivaizduoti, kaip viskas kada nors pasikeis, tačiau viskas pasikeis. Laikykis šitos minties. Padaryk tai tavo mantra.

Tuo tarpu, kad judėtume į priekį, dabar vengiama didelio paveikslo. Vietoj to, supjaustykite dienas į bitus, kuriuos galite valdyti – vieną valandą, jei reikia. Per kiekvieną valandą pabandykite rasti kažką džiaugtis: tai, kaip jūsų kūdikis žaidžia su savo mėgstamu įdaru; vasaros vėjas; pokalbis telefonu su draugu. Ir leiskite sau leisti sau leisti bet kokius nekenksmingus nukrypimus, kurie gali sukelti didelį dėmesį: per daug “American Idol” yra daugiau nei įprastas “Chunky Monkey” kiekis, bet romantiški romanai. Nebijokite pailsėti.

Ir nebijok pasinaudoti savo draugų patogumu ir parama. Labai tikėtina, jie džiaugiasi galimybe imtis atsakomųjų veiksmų po visko, ką jūs jiems padarėte.

Bet kokiu atveju, jūs patyrėte smūgį, bet tai nėra neįprasta. Kaip mano mama man priminė, švilpukai tampa klišeis dėl priežasties, ir šis yra išmintingas: viskas, kas nežudo tavęs, stiprina tave. Jūs atsirasite iš šio baisaus laiko sužinoję, kad esate maitintojas. Tai gali atrodyti kaip šaltas komfortas dabar, bet šis sunkiai įgytas supratimas, kad jūs galite išgyventi gyvenimo nesėkmes, padarys jus patrauklesniu partneriu ir geresniu jūsų vaiko pavyzdžiu. Kai jūs einate per tai, nepamirškite pasigailėti savęs ir susitelkti į kiekvieną gerą kelią, kuris ateina į jūsų kelią.

Award-winning writer Karen Karbo yra autorius Kaip Hepburn: pamokos apie gyvenimą iš Kate Didžiosios. Ji taip pat yra mama, rašytojų mokytojas ir arklių savininkas. Siųskite jai klausimus: Hard Stuff, REDBOOK, 300 W. 57th St., New York, NY 10019 arba [email protected] Laiškai gali būti redaguoti aiškumo ir ilgio, taip pat turi būti jūsų inicialai, amžius, miestas ir valstybė.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

17 − 14 =