Šis miegantis tėtis, kuris mumysi vaiką, kuris to neužsirašys, duos jums visus jausmus

O, būti miegančiu (ish) tėčiu … ir vis tiek manau, kad rūpiniesi savo kūdikiu.

Naujausias įrašas paskelbtas Amerikos funniest namų vaizdo įrašai“(taip, jis vis dar egzistuoja!)” YouTube “puslapis, tinkamai pavadintas” Pavargusio tėčio svajonė apie tėvą “, tiksliai rodo. Jame tėvas išgirsta kūdikio garsą, kuris verkia, kai jis miega, tada tęsia ramina kūdikį, kuris ten nėra. Fotoaparatas gaubia parodyti kūdikiui … ant moters aprangos.

Nepaisant to, kad reikia kalbėti apie 17 sekundžių įrašą, tai padeda išsklaidyti mitą, kad tėvai yra amžinai nepagarbūs. Ne, kai kurie tėveliai tvirtai. Kai kurios tėtos niekada nesibaigia. Net kai jie miega.

Akivaizdu, kad aš nesu ginčijau, kad vyrams reikia daugiau kredito, nei jie jau gauna – daug mama daryti a toną daugiau su puse kredito – manau, tai yra geras visoms tėvelių ten, kurie nori demi-herojaus kokio nors ieškoti? Ir aš turiu galvoje, bent jau tai yra vienas tėtis pramogų srityje, kuris nedaro tik minimalaus lygio, nors jūs taip pat tikriausiai galėtumėte teigti, kad mama nebūtų tėviška vaiko miego metu, ji norėtų gauti TF ir sugrįžti tai kūdikis.

Arba atsisakykite bet kokios analizės (tai yra 17 sekundžių “YouTube” klipas) ir tiesiog mėgaukitės vaizdo įrašu prieš pradėdami daryti savo dieną.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

11 − 3 =