vaizdas

Getty Images

Tai buvo 2010. Aš ką tik pasuko 40 metų, o aš buvau buvęs namuose mama 20 metų. Abi mano dukterys nuėjo į koledžą, ir aš turėjau daugiau laiko, nei aš žinojau, su kuo daryti. “Jogą galite atlikti daug kartų per savaitę”, aš juokavo su draugais, bet viduje buvau paniką. Aš reikia ką nors padaryti.

Buvo daugiau nei dešimtmetį, nes aš parašiau kas nors realų. Aš visada norėjau tapti rašytoju, bet aš išėjo iš jaunesniojo koledžo, kai buvau su savo pirmąja dukra, o paskui kitą dieną. Retkarčiais sėdžiu ir rašau istoriją įdomus, bet mano gyvenimas buvo gana daug skirtas mano vaikams.

Pries ketverius metus, Saulėlydis karščiavimas buvo didžiausias, todėl galvodamas apie tai, ką galėčiau parašyti, aš išbandžiau savo ranką vampyro romantiką. Istorija buvo kvaila, bet man patiko įprasta, kad dirbdamas su projektu davė man, o po kelių mėnesių knygoje sėdėjau savo kompiuteryje.

Nesate tikri, ką daryti toliau, nuėjau paskaityti autorius, skaitomus vietiniame knygyne. Po to aš paklausiau jo patarimo, kaip surasti agentą, arba kurie leidėjai greičiausiai eiti į mano idėją, ir jis sustabdė mane vidurio sakiniu.

“Jums to nereikia. Pabandykite” Kindle Direct Publishing “.

Aš niekada apie tai negirdėjau, bet tuo metu aš tiesiog norėjau, kad žmonės skaitotų mano darbus. Grįžęs namo, nusiųsdamas mano rankraštį ir jį išleidžiantis tai vakaras atrodė kur kas lengviau nei gąsdinanti perspektyva siųsti agentams, laukdama atsakymo amžių, ir tada labai tikėtina, kad reikės atsisakyti. Tiesiog galvoju apie šį procesą, davė man avilių, ir dėl kokios nors priežasties, leidžiant iš savo namų patogumo, atrodė kur kas mažiau bauginantis.

Mano pirmoji knyga nepadarė labai gerai – aš nežinojau, kaip parduoti savo darbą, todėl tai buvo gana greitai palaidota panašių romanų lavina, bet man buvo įdomu, kaip tai buvo lengva. Iškart pradedu dirbti po apokaliptinių romanų, rašau per keletą ateinančių mėnesių. Tada aš pradėjau susižavėti forumuose apie savarankišką leidybą, ypač kai ši knyga buvo patenkinta panašiai nusivylęs pardavimais. Ir kuo daugiau aš pradėjau tyrinėti, ką padarė savarankiškai paskelbta romantika parduoti, tuo daugiau aš pradėjau matyti “erotika” kaip buzzword.

Ar galiu tai padaryti? Aš ne pride, bet, išskyrus keletą senų kopijų Penthouse Forum kad mano vyras sulaikė garaže, niekada iš tikrųjų neįsivaizdavau erotika. Manau, kad tai buvo skirta vyrams. Bet aš supratau, kad aš taip pat galėčiau pagauti šūvį, o savo vyro žurnaluose kaip vadovo parašiau savo pirmąjį erotinį romaną, Seducing Jennifer. Tai buvo taip racionalus, o iš tikrųjų peržiūrėjau jį keletą mėnesių vėliau, kad būtų dar labiau pagarsintas, todėl viliojimas sutelktas į Dženiferio, ahem, backside regionas. Romanas prasideda nuo Jenniferio eksperimentavimo su kai kuriais žaislais savo auklės klientų lentynos stalčiuje ir, gerai, galite įsivaizduoti, kur jis baigiasi.

Bet Seducing Jennifer pradėjo prekiauti, net patyrė 100 populiariausių “Amazon Erotica”. Kai pardavimai padidėjo, aš pakėliau savo kainas nuo 0,99 iki 2,99 dolerio, todėl žmonės sumokėjo didesnę kainą. Kadangi aš gaunu 70 procentų pelno iš kiekvieno pardavimo, šis paprastas perjungimas davė didelę paskolą mano banko sąskaitai.

Vėliau po vienerių metų ir penkių knygų galvoju apie tai, ką parašyti kitą kartą, kai idėja pakilo į galvą: Ką daryti, jei merginos eina į mišką ir pagrobia Bigfoot?

Drebėjimas nušovė mano stuburą. Tai buvo tai. Tai buvo laukiniai ir beprotiški ir privertė mane juoktis, bet ir privertė mane sėdėti ir parašyti istoriją.

Tą dieną parašiau 10.000 žodžių ir per mėnesį turėjau tris pirmąsias “Bigfoot” knygas, įkeltas į “Amazon”. Po kelių mėnesių aš gavau didelę pertrauką, kai cryptozoologijos tinklaraštis suklupo visą savo darbą ir parašė įrašą, jungiantį prie Moan už Bigfoot.

Pardavimai šoktelėjo [Ed href = ‘http: //www.thedailybeast.com/articles/2014/01/14/monster-porn-is-the-latest-wrinkle-in-self-published-smut.html’ target = ‘ _blank “> apskaičiavo, kad knygos uždirbo 30 mln. dolerių per mėnesį pelną”], ir aš toliau rašiau seriją, dirbdamas beprotiškuose skrituliuose, kaip antai hibridiniai Bigfoot kūdikiai ir meilės trikampis tarp mano pagrindinio personažo, “Porsche”, “Bigfoot” ir miško Ranger vardas Mike. Šiuo metu aš parašiau 16 Bigfoot knygų – jie užtrunka maždaug mėnesį, ir tai tapo šeimos verslu. Mano vyras formuoja, įkelia ir kuria viršelius. Mano tėtis iš tikrųjų taiso visas mano knygas. nesvarbu, kokie dalykai yra, – mes nesvarstome detalių, bet jis yra buvęs kolegijos profesorius, todėl jis mielai gali padėti gramatikos, rašybos ir srauto požiūriu. Aš nežinau, ar mano dukterys skaito knygas , bet jie daryk Žinote, kad jų mokymą moka “Bigfoot”, todėl jie labai dėkingi.

Tačiau pastaruoju metu “Amazon” sugriežtino pardavinėti erotika, o tai reiškia, kad aš atėjau į karjeros kryžkelę. Kadangi mano knygos yra susijusios su žmonėmis, turintiems seksualinį ryšį su ne tik gana žmonėmis, aš ištyrinėju. Aš nerimauju, jei aš ir toliau rašysiu “Bigfoot” seriją, aš galėčiau, kad mano paskyra bus sustabdyta, todėl imsiu pertrauką ir grįšiu prie savo šaknų istorinėje romanijoje. Rašau kitokiu pavadinimu, nes žinau, kad kai kurie mano skaitytojai būtų visiškai nusiskundę, jei jie žinotų apie mano alter ego. Negalima manęs neteisingai, Virdžinija Wade yra mano dalis ir aš didžiuojuosi savo atliktu darbu, bet nenoriu būti žinoma tik kaip monstrų porno rašytojas.

Tai buvo laukiniai ketveri metai. Aš nežinojau, ką darau, kai pradėjau. Kai derinate rašymą, redagavimą, rinkodarą, dangų gamybą ir keitimąsi informacija forumuose, tikriausiai dirbu apie 14 valandų per dieną, todėl tai yra geras dalykas, kurį myliu savo darbą.

Taip pat padaryta gerų dalykų mano seksualiniam gyvenimui. Aš paprašysiu savo vyro perskaityti skyrių, kad gautų atsiliepimų, bet mes galų gale turime eiti miegoti tuoj ir ten.

Ir skaitytojai patyrė tokius pat karštus ir varginančius dalykus. Vienas susisiekė su manimi “Twitter”, paaiškindamas, kad ji kovoja su sumažėjusiu lytiniu keliu ir daugiau nei tris mėnesius nesusilieja su vyru, dėl to kai kurios santuokos problemos kyla. Tačiau skaitydamas knygas vėl jaudino seksą – taip, sekso su vyru, ne berniukas.

Kalbant apie “Bigfoot” seriją, manau, kad dėl tos pačios priežasties buvo sėkminga bet kokia knyga. Taip, žanras gauna žmones, bet tai, kas tikrai skaitytojams ir palaiko mane susijaudinęs apie savo dalyką, rašytojas yra įsipareigojimas simbolių. Yra daug lytinių santykių, tačiau taip pat yra daug romantikos, intrigos ir paslapties. Nors aš esu rašytojas, aš vis tiek noriu sužinoti, kas vyksta toliau, ir aš tikrai jaučiu vilkiką, kad galų gale perskaityčiau savo personažus, “Porsche” ir “Leonard” ir papasakotų apie tai, kas vyksta su Bigfoot kūdikiais.

Virginia Wade yra a Niujorko laikas ir JAV šiandien geriausiai parduodamas autorius. Ją galima rasti @virginiaerotica Twitter ir Twitter Virginia-wade-erotica.com.

Susijęs:
Priekiniai patarimai perkelia vyrą slaptai trokšta
3 žingsniai, kurie padės jums sutaupyti 1000 $ šiemet
10 būdų, kaip sušildyti savo meilės gyvenimą