Jei turite Justino Timberlake’o “Negalima sustabdyti jausmo” arba Trolls Holiday parodyti pakartotinai per pastaruosius dvejus metus, tada “Netflix” yra tik jūsų namų ūkio dalykas.

Sausio 19 d. Transliacijos tarnyba išleidžia animuotą “spinoff” seriją, Trolls: The Beat Goes On!, su visiškai nauja muzika, kad galėtumėte klausytis ir kitokio pobūdžio simbolių, kuriuos norite susitikti.

Įžymūs balsai iš Troliai filmas, kuriame vaidina Justinas Timberlake, Anna Kendrick ir James Corden, nebus rodomas televizoriuje, tačiau mamos ir tėveliai gali pripažinti Amandą Leightoną iš Tai mes ir Skylar Astin iš Pitch Perfect kaip aguona ir filialas.

vaizdas

Netflix

Jei jūsų šeima yra nauja Troliai fandom “, prieš pradėdami neria į” Netflix “seriją, gali būti naudinga žiūrėti populiarią animuotą filmą. Remiantis transliacijos paslauga, sezono metu pasirodys kur filmas pasitraukė – karalienė aguonė dabar valdosi taikiais ir klestinčiais Troll Village, o filialas mokosi paleisti.

vaizdas

Netflix

Naujasis šou, bendradarbiavimas tarp Netflix ir Dreamworks, neabejotinai taps jūsų vaikais Trolls 2 hitai teatruose 2020 m. balandžio mėn. Tai suteikia jums visus dvejus metus, norint įsiminti visas įdomias naujas dainas – ir pajusti, kad jie yra maisto prekių parduotuvėje, jūsų darbo vietoje ir kitose nepatogios, labai viešose vietose. Ar ne tėvystė yra didinga?!

Sekite Redbook Facebook.