“The Whys Guy” pasiima televizorių tėčus

TV dads

Nathalie Dion

Kai galvoju apie televizijos komiksus, aš įsivaizduoju savo jaunystės klases, kuriose yra simbolių, tokių kaip Cliff ir Clair Huxtable bei Stevenas ir Elyse Keaton, kur kiekvienas juokėsi ir išmoko, o tarp “Energizer Bunny” ir “Kur yra jautiena”? reklama. Grįžęs dieną, komiksai apgaudinėvo mane, manydami, kad ten buvo tėvai, kurie buvo tokie pat blizgūs kaip Cliffas ir tokie jautrūs kaip Stevenas – kad tėvystė vyks apie spalvotų megztinių megztinių dėvėjimą ir tiksliai žinotų, ką daryti, jei mano sūnus godus Niksonas. Galų gale aš supratau, kad šie televizijos patriarchai buvo pernelyg tobulūs, o dabar, kaip suaugęs (ir vyru ir tėčiu), aš daug norėčiau žiūrėti, kad žmonės žūtų vėžiagyvių prie Rusijos krantų Deadliest Catch.

Tačiau susijaudinimo būgnas apie sugrįžimą patenka į televiziją, įtikinėjęs man padovanoti šeimos šnipas dar vieną šūvį. Parodos apie santuoką ir tėvystę yra visur, ir, matyt, vaikinai, kaip aš, juos žiūri. Ar kažką trūko? Aš nusprendžiau išsiaiškinti, ar naujausios kartos TV dados yra labiau tikroviškos nei jų idealizuoti 80-tieji metai.

Spoileris įspėja: atsakymas yra ne. “Sitcoms” tiesiog pasuko į kitą spektro galą, parodydami tėvelius kaip nepaklusnus, bumblingus dopusus. Pamiršk dr. Huxtable patobulinimus; šie vaikinai gali vos susirinkti pagrindinę Barney Rubble kompetenciją. Tuo metu, kai amerikietiškos tėvelės labiau įtraukiamos į šeimos gyvenimą nei bet kada, aš, viena, nemyliu. Tai tik keletas dalykų, kuriuos noriu šaukti televizoriuje:

Būdamas “hands-on” tėtis nėra išgydyti.

Aš sušildau Hulu, atlikdamas keletą esamų hitų, kurių aš niekada anksčiau nematė. Vienoje epizode Visą naktį nuo praeito pavasario namuose tėtis Chrisas (Will Arnett) ir jo bičiulis Ridas (Will Forte) bandys sugauti savo vyriškumą, pastatydamas motociklą, tada nusivylė ir apsipirkęs apsipirkti. Nepavyko įveikti žmones yra pasikartojanti tema daugelyje tėtis orientuotų sitcoms aš patikrinti. Manoma, kad tėveliai šiandien keičia daugiau vystyklų ir dabar gamina daugiau butelių, bet tai daro ne musu. Vyriškumas vystėsi, neatsisakė. Tuo tarpu TV atsisakė: Tony Danza dėvėjo prijuostę ir vis tiek sugebėjo būti daug manly Kas yra bosas? Visada būna atvejų, kai manau, kad “žmogus nusileido”: kai bauginantis automobilis vairuotojas nukirsta priešais mane poilsio-sustojimo vonios linijoje; kai negaliu sureguliuoti kriaukle; kai pralaimiu kovą su savo žmona Karel. Bet geras ir dabartinis tėtis nėra vienas iš tų laikų. Aš niekada nejaudavau kaip mažesnis žmogus, nes praleidau savo dienas, išlaikydamas savo vaikus aktyvius, šeriamus, saugius ir mokydamasis, net jei tai reiškia, kad bibliotekoje istorijos metu gieda “galva, pečiai, kelio ir kojų”. Absurdas, gal, bet niekada mažiau žmogus.

Vaikai yra ne rekvizitai.

Žiūrėjau daug šio šokio parodų iš Moderni šeima ir Tėvystė iš anksto supažindinti naujus serijos, pavyzdžiui Vaikinai su vaikais ir Naujoji norma “NBC” ir “Fox” Benas ir Kate. Aš greitai sukūriau geriamąjį žaidimą, kad išlaikytų laiką. Pirmoji taisyklė buvo ta, kad kiekvieną kartą, kai pasirodė tėtis, vežantis kūdikį kūdikių vežiklyje, akivaizdžiai juokingas akyse, jums reikėjo nufotografuoti. Vaikinai su vaikais atveria tris bičiulius savo nugarą prie kamerų, stebinčių krepšinio žaidimą bare. Jie apsigręžia, kad prekiauja aukštais penkiomis, ir paaiškėja, kad visi trys iš jų turi kūdikius prie savo krūtinėlių. Aš negaliu pakankamai pabrėžti, kad dalyvaujantys, atsakingi tėveliai neleidžia savo vaikams į barus; tai daro tik tėčiai, kurie yra išnykę lošėjai ir alkoholikai. Manau, kad esu be juodumo? Aš taip pat žiūrėjau pasirodymus, kur tėveliai naudojo savo kūdikius, kad pasiimtų moterį, padėtų vaikams ex-girlfriends, o ledo ritulio žaidimuose – kaip sėkmės. Kareemas Abdul-Jabbaras nepaaiškinamai pasirodo pabaigoje Vaikinai su vaikais Pilotas į “dunk” vieną iš kūdikių nuotrauką, kad tėtis galėtų paskelbti jį “Facebook”. Aš net nežinojau, kaip įtraukti šią sceną į mano geriamąjį žaidimą.

Tėvai nėra 200-os svarų kūdikiai.

Jei dar to nesuprantu, man buvo sunku rasti tėvo figūras, kurie šiuose situacijose veikė kaip suaugusieji. Phil Dunphy on Moderni šeima paima pyragą. Negalima manęs neteisingai: Philo nelaimingi bandymai būti kietais yra juokingi, tačiau kai kiekvienas tėtis mažame ekrane pradeda atrodyti kaip “Philo” variantas, tai depresija. Aš ištraukiau savo sąžiningą “Phil” judesių dalį. Aš vieną kartą paėmiau savo tuometinio sūnaus į apleistą gamyklą fotografuoti grafiti, tik supratau (per vėlu), kad mūsų ekskursija gali būti laikoma “laukiančia stebėtoja” – bet Karelas jiems neturi kantrybės, ir tai yra geras dalykas. Jei kasdien elgčiau kaip šie vaikinai, nė viena rausva moteris nebūtų susituokusi, jau nekalbu su manimi.

Mano nuomone, visos televizijos tėvelės turėtų būti daugiau kaip Louis C.K. on Louie. Šis pasirodymas yra tamsus ir nemalonus, o Louie niekada nepatenka į pirmiau minėtus “sitcom” gaudykles. Jis supranta, kad pasaulyje, kuriame viskas yra pokštas ir dažnai žiaurus, rūpinantis savo vaikais yra vienintelis rimtas dalykas, kurį gali padaryti vaikinas. Louie gali dirbti savo dukteryse į komedijos tvarką, kuri atveria kiekvieną epizodą, tačiau kai mes matome, kad jis valo dukters jaunesnius dantis arba kepia vištienos kotletus vakarienei, arba pasiimdamas juos kelio kelionėje pamatyti pagyvenusią teta, aišku, kad jis niekada nepadarė klaidų ar tėvo atsakomybės už juoką. Devyniasdešimt devyni procentai televizorių tėčių šiandien verčia mane gerti žaidimus. Ačiū Dievui, kad taip nėra, nes aš turiu būti anksti, pasiruošęs eiti, mano vaikams.

Manoma, kad tėčiai šiais laikais keičia daugiau vystyklų, bet tai daro ne mus.

REDBOOK redaktorius Aaronas Traisteras gyvena Filadelfijoje su savo žmona ir dviem vaikais. Perskaitykite savo dienoraštį adresu redbookmag.com/whysguy.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

9 + 1 =