Bu Baba’nın komik “Annelik” fotoğraf çekimi Parodi görmek zorunda

Annelik fotoğraflarının duygusal, acı tatlı ya da komik sebeplerden ötürü viral olduğunu gördüm, ancak internette dalga oluşturan son “hamilelik” fotoğrafları en eşsiz olanı olabilir..

İki yetişkin kızının İspanyol babası olan Francisco Pérez (arkadaşlarının “Paco” olarak bilinir) arkadaşı arkadaşı Martyn Wilkes’in isteği üzerine bir dizi komik annelik çekimi için poz verdi. Geleneksel annelik sürgünlerinden bolca fotoğraf çeken Wilkes, onlarla birlikte “biraz eğlenmek” istedi. The Huffington Post. Paco’nun “hamile bir anneye benzeyen” oldukça büyük midesi “, viral bir şey olan, bir tür fotoğraf çekimi yapmak için ihtiyaç duyduğu ilham kaynağıydı..

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Wilkes, konsept ve Pérez’nin fotoğraflar için genel olarak “bakışı” ile geldi ve komik baba, yüz ifadelerini tamamen çiviledi ve hemen hemen her “standart” annelik çekimlerinde gördüğünüz pozlar.

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Demek istediğim, sadece bu “A” yumru “bebek yuvasına bak..

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Açıkçası, “karakter” i kırdı ve belli noktalara güldü, çünkü nasıl olmasın??

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Pérez’nin karnında yazılı olan çiçek tasarımı ve adı “Noelia” nın arkasında da aynı derecede eğlenceli bir hikaye var. Görünüşe göre, ikinci kızı 20 yıldan fazla bir süre sonra doğduktan sonra, karısı tarafından ismini Noel Noel Baba’ya kaydettirdi. Yolculuk sırasında birkaç bira için durdu ve okunaklı sarhoş el yazısı sayesinde istemeden adını “Natalia” olarak kaydettirdi..

Uygun şekilde, Wilkes çekimi (geçen yıl oldu ama son zamanlarda online popülerlik bir artış gördü, çünkü, hala, hala güzel lanet komik) “Noelia için bekliyorum.”

“Hayattaki en kıymetli şey hayat vermek, güzelliğimizi aşmak … ana doğadan bize verilen en müthiş hediyeyi yaşamaktır,” diye ekledi Wilkes, albümünü Facebook sayfasından şakaya aldı. “Paco, Noelia adında güzel bir kız çocuğu bekliyor, sadece 5 hafta kaldı, Babası olma hayali nihayet gerçekleşiyor.”

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Wilkes’a verdiği demeçte, “Çok sayıda normal annelik çekiyordum ve biraz farklı bir şeyler yapmak istiyordum.” PopSugar. “Paco çivilenmiş!”

görüntü

Martyn Wilkes Fotoğrafçılık

Kenara çekil Beyonce. Paco artık Dünya’nın ana kraliçesi annelik fotoğraflarından..

(h / t Huffington Post)

Facebook’ta Redbook’u takip et.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

51 − 44 =