Shakira’nın “Kalçalar Hissedilmemesi” söylediği zaman, o, çizmen Californi Mikel Ruffinelli’ye atıfta bulunuyor olabilir. “Dünyanın en büyük kalçalarına” sahip olduğu iddia edilen 39 yaşındaki anne, etrafında 8 metre uzunluğunda bir bele sahip. Lanet olsun memnun.

görüntü

Barcroft Medya

“Onları ‘diva kalçaları’ olarak adlandırıyorum ve gurur duyuyorum, ben eşsizim” diyor.

Dört ayaktan dörtten daha geniş olan Mikel, yağlı dokuda düzensiz bir fazlalığa neden olan bir hastalık olan lipedema ile doğmuştur. Dört çocuğunun her birine sahip olduktan sonra gittikçe genişledi, ama büyüklüğünün sizi aldatmasına izin vermeyin. Mikel uygun kaldığını söyledi..

“Su aerobiği ile egzersiz yapıyorum ve kumsalın tadını çıkarıyorum.”

Ara sıra olan zalim parıltıya gelince, Mikel onun adımını atmasına izin vermez.

“Tabii ki, bakıyorum, ama sorunları olan bu millet beni rahatsız etmiyor. Eğer bir restorana gitmek istersem, oturma hakkında öneride bulunursam ve onlar beni kabul edemezlerse, kendi sandalyemi getiririm.”

“Evet, meydan okumalar var, ama ben bir tezgahla araba sürüyorum ve harika kıyafetlerim var. Bu dünyaca ünlü kalçalar harika görünmeyi hak ediyor!”

“Tanrı beni farklı kıldı ve başkalarının güvenin nasıl göründüğünü görmesine yardım etmek için bana bu yolculuğu verdi.”