görüntü

Wendy Hope

Düğün yürüyüşünün kötü bir versiyonu var.–İşte gelin geliyor, yakında geniş olacak–Bu çoğumuz için doğru halkalar. Çoğu zaman, mutluluk kilo verir. Çok mutluyuz, kocasıyla kanepede oturuyoruz ve tabii ki bebeklerimiz var. Fakat REDBOOK’S Gelinlik Challenge, bir gelin olarak sahip olduğunuz seksi vücuda geri dönebilir! Oturum açın ve size ne vereceğiz?

BİR TİCARİ HEDEF: Uzmanlar, motivasyon için çok önemli olduğunu söylüyor. Düğün elbisenizi tamamen değiştirmeyi başarabilirseniz önemli mi? Tabii ki değil. Önemli olan, elbiseyi – ya da daha küçük boyutlu kıyafetleri – kullanmanız ve ilerlemenizi ölçmenizdir..

DESTEK: Yolda kalmak için ipuçlarımızı ve araçlarımızı kullanın ve zip-up gününe kendi yolculuğu hakkında yazacak olan blog yazarı Aarti Sanan ile birlikte takip edin. Ayrıca, binlerce başka okuyucuyla özel Gelinlik Challenge Facebook sekmesi ve Gelinlik meydan mesaj panosu.

İLHAM: Bugünden haziran ayına, dergiye ve internete her ay, size motivasyon, sağlıklı beslenme kuralları ve size yardımcı olacak egzersizler getireceğiz – ve tanışmak üzere olduğunuz kadın ve erkekler, şimdiye kadarki en iyi kilolarınıza ulaşacak. Bizimle başlayın şimdi!

Sağlıklı Beslenme Yeminizi Yenileyin

Diyet yapmanın tek doğru yolu yoktur, bu yüzden uygun olan planı seçmenizi öneririz sizin Hayat, ister Weight Watchers gibi bir ticari program olsun, kalori sayın, ya da sadece aşağıdaki akıl yiyen beslenme kurallarına bağlı kalın. New York’un kayıtlı diyetisyenlerinden Stephanie Middleberg, “Kilo kaybı için yemek söz konusu olduğunda, onu kanatlayamazsınız” diyor. “Pizza neredeyse her zaman sana salatadan daha yüksek sesle geliyor. Oyun planın ne zaman geliyor?” Bunlar Middleberg’den haftada iki kiloya kadar düşmenize yardımcı olabilecek bazı kanıtlanmış temel kurallar..

1. Günde üç dengeli yemek ve iki küçük atıştırmalık yiyin. Vücudunuzun ihtiyaç duyduğu toplam kalori miktarını öğrenin veya bu küçük hile sayfasını kullanın: Kahvaltı: 300 kalori + Öğle yemeği: 400 kalori + Öğleden sonra atıştırmalıkları: 150 kalori + Akşam yemegi: 500 kalori + Akşam atıştırmalısı: 150 kalori.

Gereksinimleri karşılayan yemekler için Wedding Dress Challenge yemek planlayıcımıza göz atın.

2. Kahverengi pirinç, quinoa, fasulye, mercimek ve tam tahıllı makarna ve ekmek gibi karmaşık olanlar için beyaz ekmek ve erişte gibi rafine karbonhidratlar değiştirin. Günde bir ila iki porsiyon tutmaya çalışın (1/2 bardak, pişmiş ekmek – veya ekmek için iki dilim).

3. Mümkün olan her yerde diyetinize göbek-doldurma fiberini gizlice söyleyin – yoğurtun üzerine birkaç keten tohumu serpiştirerek, makarna sosu içine biraz ıspanak atıp, ya da yulaf ezmesini çilekle kaplayarak.

4. Şekeri kolaylaştırın. Tatlı olmanız gerekiyorsa, 150 kalorili atıştırmalıklarınızdan biri olarak sayın..

5. Her öğle yemeğinde ve akşam yemeğinde sebzeler yiyin ve günde iki kez meyve yemeyi hedefleyin.

6. Her yemeğe metabolizmanızı düzeltmek ve sizi tam olarak tutmak için bazı yağsız proteinleri (yumurta, tavuk, hindi, tofu veya fasulye gibi) alın..

7. İlk hafta için bir yiyecek günlüğünü ve kendinizin kaydığını hissettiğiniz her zaman saklayın. Dizüstü bilgisayarınızı, iPhone’unuzdaki takvimi veya sparkpeople.com’u kullanabilirsiniz (ücretsiz bir mesaj panosu). Ne yediğinizi yazdığınızda, akıl almaz bir şekilde atıştırma ihtimaliniz azalır. Merhaba, kırık kurabiye!

8. Sağlıklı yiyecekleri toplamak için markete gidin. facebook.com/redbook’un Gold’s Gym’e ücretsiz geçişi ve yıllık aidatların% 20’si oranında indirim.

Gelin Organlarını Geri Almak İçin Kadınlarla Tanışın (ve İki Damat)

Katılan 13 kadın ve iki erkekle tanışın REDBOOK en Gelinlik Giydirme onların gelinlik içine sığacak şekilde. Her ay, mücadeledeki ilerlemelerini görmek için tekrar kontrol edin.

görüntü

Wendy Hope

Fitness planın.

Egzersiz, inç kaybetmenize ve sıkılaşmanıza yardımcı olmanın anahtarıdır. Şu anda egzersiz yapmıyorsanız, haftada iki ila üç 30 dakikalık egzersiz seansı ile kolayca başlayın. Eğitmenlerden Ramona Braganza’ya kadar bu harika antrenmanla hemen şimdi başlayın (bugün gibi). 3-2-1 yöntemi ile hızlı bir şekilde zayıflamaya yardımcı olmak için tasarlanmıştır – 3 kardiyo patlaması, 2 kuvvet eğitimi devresi ve 1 ab hareket.