Model Iskra Lawrence: Sosyal Medya “İnsanlıktan Çıkarılıyor”

Iskra Lawrence’ın fotoğraflarına gülümsemek zor değil. Model, bir Aerie reklamı için iç çamaşırında poz vermek ya da çok popüler olan Instagram üzerinde goofy bir yüz yapmak olsun, sadece pozitifliği kirletiyor. Ve bu neşeli doğa moda kampanyalarında smizing ile sınırlı değil: Aynı zamanda vücut kabulü vokal savunucusu.

Redbook’un Gerçek Kadın Stili Ödülleri’nin hakimlerinden olan Lawrence, bu yılki galibi Sharifa Murdock ve geçen yılki sahibi Christine Buzan ile vücut imajı, sosyal medya ve moda markalarının nihayet ihtiyaçlara cevap vermesi hakkında konuştu. Tek bedenli olmayan tüm tüketicilerin. Bunu kaçırdıysanız, konuşmanın tamamını burada izleyebilir ya da Lawrence’ın en akılcı sözlerinden birkaçını okumaya devam edebilirsiniz..

Sosyal medyanın uzaklığa ve yakınlığa yol açmayacağını düşünüyor.

“Sosyal medyada olduğunuzda çok insanlıktan çıkmışsınız. İnsanlar orada olduğunu unutuyorlar. Kendimi oraya koyduğumdan daha fazla nefret ettim,” dedi. Eğer hesaplarına bağlı gerçek bir insan değilse. “Değerinizi Beğenenler ve takipçilere yerleştirirseniz, asla mutlu olmayacaksınız.”

Trolleri tipik olarak erkektir

Sürpriz, sürpriz: bayanlar genellikle kendi sayfasında hakaret yazanlardan değildir. “Kadınlardan alamıyorum, erkeklerden alıyorum” dedi. “Ben onlar için gönderdiğimi düşünen misoginist erkeklerden alıyorum. Onlar sadece bir imge olduğumu düşünüyorlar – ne yapmaya çalıştığımı anlamıyorlar, ya da bir sesim ya da mesajım var.”

O, bir zamanlar dışında, Haters’a cevap vermiyor.

Lawrence, “Sadece sildim yorumların yüzde doksan dokuzu, kişiyi rapor et, sil, yok say, engelle. Sadece bundan uzak duruyorum” dedi. “Başlangıçta bir şok oldu. Ben şunu söyleyeyim kim?” Beni tanımıyorsunuz ama sonra bu noktaya geldi, bu kişisel bir saldırı değil, negatif olan birisi. .. Bu insanlar için kendimi kötü hissediyorum. Açıkça kendilerine yardıma ihtiyaçları var ve güvensizlikleri var. ”

Lawrence, bu nezaketin hiçbirine cevap verme isteğine karşı dirense de, bir keresinde, Lawrence’ın Instagram’ına yapılan acımasız yorumdan dolayı genç bir hayranın ağrısından bir mektup aldı. “[Trol] çok zorlanmıştı:” Sağlık hizmetinin sona erdirilmesinin sebebi sensin, cips yemeyi bırak ve McDonald’ları bırak. ” Komik olduğunu düşündüm, çok aşırıydı. ” Ama sözlerin canını yakan genç kızı düşünürken, sassy yanıtı verdi:

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

✨��Had # yavaş-mo yapmak için … Bu, daha önce FAT olarak adlandırılan herkes içindir. Bir son pic @zseanzbrown ���� “Fat inek üzerinde ilham verici kelimeler için teşekkürler. Sadece bu gezegen üzerindeki her F **** r, bu norm olduğunu obez olduğunu … Artı boyutu modelleri? Bana bir F ** vermek *** g kırma Herkesin McDonald’s’ı yememeye ihtiyacı var, NHS f **** d gibi insanlar yüzünden çok fazla çuval dolusu yemek yiyor. Ps Ben yemek yemeyi kabul etmiyorum. Ilımlılıkla ne istersem onu ​​yerim. Ben cips yiyeceğim ama aynı zamanda sağlıklı ev yemekleri pişirip düzenli olarak antrenman yapacağım. Mesaj, kimsenin size ne düşündüğünü F kim veriyor. Kendinize değer veren tek kişi sizsiniz. Ve üzgünüm genellikle kaba değilim ya da kimseye parmağını vermem ama bu çevrimiçi troller smdh ������ #iskralawrence #everyBODYisbeautiful

İ s k r a (@iskra) tarafından paylaşılan bir yayın

Seyircilerin Spot Rötuş Yapamayacağı Endişe Ediyor

Lawrence, modellerini rötuşlamadan gurur duyan bir marka olan American Eagle’ın bir spokesmodelidir, ancak resimlerden önce ve sonra yükleyerek ortak uygulamaya dikkat çeker. “Bunu daha önce yaptım: ‘Bunun rötuş olduğunu mu düşünüyorsun?” Dedi. “İnsanlar farkı anlatamaz.”

Ama normal insanlar çok rötuş yapıyorlar

Fotoğraf düzenleme çılgınlığı sadece profesyonel reklam kampanyaları için değil, dedi. Lawrence, “Bir tarihte dışarı çıkmış olan erkekleri tanıyorum, internette bir kızla tanışıyorlar ve onu tanımıyorlar bile” dedi. “Ne tür bir hayat budur? İnternette kusursuz kusursuz bir yaşam sürmek için ama gerçek dünyada kendinden memnun değilsin? Gerçek hayata rötuş yapamazsın.”

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

✨ hafta sonu bae görmek için evlendi ve bu hafta onun 50th ������✨ #iskralawrence #everyBODYisbeautiful elbise Las Vegas momma için gitmek için sabırsızlanıyorum sevdi @

İ s k r a (@iskra) tarafından paylaşılan bir yayın

Her Kadının Gerçek Bir Kadın Olduğunu Düşünüyor

Lawrence, kıvrımlı vücuduyla ünlüdür, ama vücut kabul hareketinde hayranı olmadığı bir terminoloji vardır. “Ben her zaman insanları aramaya çalışırım – gibi, oh,“ Sen gerçek bir kadınsın çünkü eğrilerin var! Hayır hayır hayır, öyle değil ”dedi. “Benim okulumda zorbalık yapan bir kız vardı, çünkü 6’2″ ve demiryolu zayıftı. Kilo vermek için elinden gelen her şeyi yaptı ve yapamadı. Onu modellemeye çalıştım ve çok uzundu. ” Evet, dışarıdaki uzun boylu, ince kızlar bile kendi kendilerine ait imajlarıyla acı çekiyor olabilirler. “Bu modellerden bazılarını görüyorum ve beğeniyorum, bu güveni aldığınıza çok sevindim ve gençken zorlandıkları bir şey üzerinde olumlu şeyler yapabiliyorsunuz.”

FLOTUS ona ilham verir

“Ben Michelle Obama’yı seviyorum” diyor İngiliz olan Lawrence. “Pek çok başka insanın sahip olduğu rolle ne yaptığımı çok seviyorum, bilirsin, orada durup güzelce baktı ve doğru şeyleri yaptı … Oraya geldi ve çok büyük bir fark yarattı. Ben sadece harika olduğunu düşünüyorum.” Ve meşhur tonlu silahlardan bahsetmiyorum!

Bu gönderiyi Instagram’da görüntüle

HAPPY 1️⃣0️⃣ DOĞUM GÜNÜ @ aerie Aerie’yi bu kadar özel yapan her birinizle daha fazla gurur duyamıyorum. İçinde bulunduğumuz cildi sevmemize yardımcı olma konusundaki tüm adanmışlığınız sadece hayatımı değiştirmedi, aynı zamanda pek çok kişinin hayatını değiştirdi. Ve @nedastaff’ı desteklediğin için teşekkür ederim ve bana yeterince iyi hissettirdiğin için bana teşekkür et ve ben de neyin peşinde olduğun için çok heyecanlıyım ve bana dünya çapında çok fazla aerie girlies ile bağlantı kurma fırsatı verdiğin için teşekkür ederim. bir büyük aile … Aşk you ❤️✨������������ #iskralawrence #everyBODYisbeautiful �� @alimitton MUA @cdaymakeup styling @erincrittling

İ s k r a (@iskra) tarafından paylaşılan bir yayın

Ve bu yüzden Simone Biles

Amerika’daki (ve Dünya gezegenindeki) herkes gibi, Lawrence da dünyanın en iyi jimnastikçisini seviyor, Simone Biles. Lawrence, “Onun hikayesini sevdiğim şey, o, sanki bir buçuk dakika rutini için buraya gelmek için altı ila yedi saatte bir yere koydum.” Dedi. “Bazen bunu unutuyoruz. En iyi modeller bile, aktrisler – yıllardır nerede olduklarını öğrenmek için eğildiler … Bir kadının onun nerede olduğuyla ilgilenmek için ne kadar hoşlandığını gerçekten takdir etmek. Böyle güzel bir hikaye. İhtiyacımız olan şey bu.” hakkında konuşmak. “

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *

96 − = 92