Kas labiausiai patinka lovoje? Nustebinančiame (arba galbūt ne taip, vaikinai turi slaptą reputaciją), labiausiai prisipažino, kad jie nėra visi, kurie domisi teatro ar trapecijos veiksmais. Tiesą sakant, daugelis vyrų mums sakė, kad jie yra paprasti būtybių, kurie iš esmės tik nori, kad jų žmonos atsirastų. Bet jei jūs ieškote suteikti jam kažką ypatingo, jie norėtų meilė šiek tiek apie tai.

1. Padarykite tai su žiburiais

Galite kelti nerimą dėl to, ką jūsų vyras galvojo apie jūsų krūtimi maitinančią krūtinę, jūsų C-sekcijos randą, arba tam tikru momentu, jis nebebus traukiamas į jus, nes atrodys šiek tiek – gerai, daug skirtingai kaip tu darai savo vestuvių dieną. Tačiau žmonės retai pastebi jūsų savęs suvokiamus trūkumus – jie tik sužino apie juos, jei esate susirūpinę dėl jų arba išeinate iš savo kelio užklijuoti. “Tiesa, vyrai yra labai vizualūs”, – sako santykių ekspertas Bernardas Mendezas. “Bet tai tikrai nori, kad galėtume iš tikrųjų matyti, kad jūs judate, geriausia, be drabužių. Mes patvirtinta, kaip laimingi galime padaryti jus lova, ir tai, į ką mes orientuojamės, o ne kiek jūs galite pasikeitė.” Taigi leisk jam matyti tave. Jūs visi.

2. Palieskite save

Kai kurios moterys ir vyrai gali tai nerimti, bet girdi mus. “Pasitikimas, kad moteris visiškai susieta su seksualumu, yra milžiniškas įjungimas”, – sako Mendezas. Tai panašu į tai, kad savo vyrui suteikiama privataus peep šou, o jūs galite pamatyti malonumą savo veidą ir geriau suvokti, kaip būtent norite jais liestis – tai ir įjungimas, ir vertinga pamoka.

3. Naudok savo burną

Paskambink mums kapitonui Akivaizdu, bet … “Aš negaliu to pakakti: mes mėgstame gauti smūgių”, – sako pažinojimo treneris Todas Valentinas. “Ir mes mėgstame, kai paimkite jį ant savęs – nereikia prašyti ar prašyti elgetos – suteikti mums vieną”. Taigi eik į priekį ir nustebink jį, o ne tik todėl, kad tai yra jo gimtadienis arba jūs neteko statymo.

4. Būk vocal

Mes nesiūlome bauginimai suklastotų pornografinių žvaigždžių, o butmenai nori žinoti, kada jūs mėgaujate save. “Tai nebūtinai reiškia, kad reikia kalbėti purvinas”, – sako Valentinas. “Komandos – kaip” f — man sunkiau “- gali mums užšalti. Pasakyk mums, kai jums patinka kažkas:” Man patinka tai, kai tu – mano sunku “- yra kur kas geriau”. Galbūt stebėsite “oohs” ir “ahhs” po visus šiuos metus – galų gale, jis tikriausiai žino, kas veikia dabar. Bet jei leisite sau eiti ir dustis šiek tiek kaip senais laikais, jums gali būti nustebintas tai, kaip jis atsako į šį patvirtinimą – ir tai, ką jo naujasis jaudulys jums padarys.

5. Sutelkti dėmesį į jo jautrius taškus

Savo varpos galą reikia atkreipti ypatingą dėmesį, sako Valentinas. “Kruopščiai elkitės, bet žinokite, kad čia ir ten liežuvio garsas paliks tavo vyrui kalbą”.

6. Gaukite Frisky bet kur, bet lovoje

“Vyrai fantazuoja apie seksą skirtingose ​​vietose,” sako dr. Scott Haltzman, autorius Paslapčių laimingų vedybų vyrai. Nors įprastas seksas yra savo vietoje, jis kartais nori daryti kažką kito – ir tai tinka ir jums. Vieną dieną eikite į Ikea, ieškodama dirbtinio kailio kilimėlio (atsikratykite jo kelionės) ir laukiame priešais savo židinį. Arba paprasčiausiai apsupkite jį ant sofos, kol vaikai yra “sleepover” – tiesiog įsitikinkite, kad televizorius yra išjungtas už jus.

7. Slowdown

Mes visi buvome ten: jūs esate visiškai išnaudotas ir bandote jį išspręsti arba tiesiog įsimenate, kas vyksta, ir jūsų kūnas natūraliai eina greitai. Tačiau sulėtėjimas gali būti galingas. Žmonės mėgsta jaustis viskas ir pasimėgauti “, – sako Valentine. Pavyzdžiui, jei jūs atliksite oralinį seksą, paimkite jį visą ir labai lėtai, kad jis vargu ar liečia jūsų burną.” Kai baigsite jį daryti, jūs gali eiti visiškai droseliu, bet pradžioje lengva technika eina ilgą kelią.

8. Parodyk savo kortas

“Daugelis susituokusių vyrų susirūpinę, kad jiems bus sunku seksis tik su viena moteris, – sako Haltzmanas. Štai todėl vaidmenų žaidimas yra toks efektyvus. Be jūsų, jo pasakiškos žmonos, jūsų vyras taip pat gali gauti “baristą” ar “mergaitę”. “Įėjimas į fantazijos režimą automatiškai padidina dopamino lygį, stimuliuojančio hormono kiekį ir padidina patvarumo jausmą”, – priduria Haltzmanas. Taigi net ir po to, kai atsidursite “policininku” ar “piratu”, jūs jaučiatės arčiau vienas kito, nes padarėte kažką romano kartu.

9. Niekada nepakankamai įvertinsite priešingos galios

Žinoma, vaikinai turi reputaciją, norėdami ją gauti per kelias sekundes, bet nepamirškite, kad pakilimas gali būti toks pat įkaista. Nesvarbu, ar tai seksualus tekstas, kurį siunčiate, kad jį sužavintumėte ar lėtai atsipalaiduotumėte dėl ekstromto, išbandykite striptizą, pabandykite jį pakelti iki pat pradžios. Kodėl skubėti į pagrindinį įvykį, kai galite sukurti ką nors dar karštesnį?

10. Leisk jam dominuoti tau

Poros dažnai patenka į sekso įpročius – tuo pačiu nakties, tos pačios vietos, tos pačios pozicijos. Ir nors jūsų vyras negali aktyviai keistis, vyrai nori turėti galimybę perjungti modelius ir visiškai kontroliuoti, sako Haltzmanas. Išlipk vieną iš jo šilko kaklaraiščių, suimk jį rankomis ir leisk jam paimti iš ten. Mes įtariame, kad to nepasiduosite.

11. Ar kažkoks tabu

Daugelis vyrų, su kuriais mes kalbėjomės, sutiko su tuo, kad jie nori bandyti ar turėti daugiau analinio sekso. “Šis beveik draudžiamas šio veiksmo pobūdis ir pažeidžiamumas, kurį jis reikalauja iš jūsų, tampa tuo, ką žmonės tikrai nori patirti, bet nenoriu pasireikšti dėl baimės jus įžeisti”, – sako Mendezas. Jei norėtumėte eksperimentuoti su analiniu ir įtarti, kad jūsų vyras norėtų ja naudotis, inicijuokite pokalbį. Dar ne visai pasiruošęs analinei analizei? Išbandykite šias beveik analines pozicijas.

12. Palieskite Netikėtas vietas

Ar žinojote, kad vyrams yra daug vietų, kurios gali būti erogeninės, be varpos? Yra pusiau akivaizdžių vietų, pavyzdžiui, vyrų liemens arba vidinių minčių, tačiau nepamirškite mažai apgalvotos seksualinės sporto, pavyzdžiui, jo šventyklos ar už jo kelio.

13. Padovanoti savo fantaziją

Kartais tai tiesiog moka paklausti. Kaip ir dvi moterys nėra vienodos, nėra dviejų vyrų – ir jų fantazijos nėra. Paklauskite savo partnerio, koks jis yra jo galutinis seksualus noras, ir tada būk to, kad tai tiksliai. Nesvarbu, ar jis mirė, matydamas jus tam tikros rūšies apatinio trikotažo ar turėdamas tu dominuoja jam, jūs tik žinote, jei klausiate. Darant prielaidą, kad esate sveikas ir nuoširdus santykis, jis bus malonu atverti.

14. Uzpost

Niekada kada nors nepakankamai peržiūrėkite teddy galingumą, kad jūsų vaikinas stovėtų aukštai. “Viskas, kas verčia moteris jaustis gerai savo kūne ir seksualiai įsitikinusi, yra labai seksuali”, – sako seksas ir santykių terapeutas Megan Fleming, Ph.D. Ir niekas nėra seksualesnis jūsų vaikinui nei pasitikėjimas. Aš galiu asmeniškai patvirtinti šį faktą; mano vyras negali pasipriešinti šiai seksualiai mažai (ir aš pabrėžiu šiek tiek) raudonąja naktimi, kad netolerančiai pasivaikščiojusi aplink kartais. Bet tai net ne tik nešioti apatinį trikotažą. Tai erzina, seksualus tekstas, kurį siunčiate, leidžiantį jam sužinoti, kad nusipirkote kai kuriuos apatinius drabužius, bet jis turi laukti iki vakaro. Paimk laiko ir imk, nes kamuolys yra tavo teisme, o tavo vyras nori visko.

15. Atsipalaiduokite kai kuriuose prostatos žaisluose

Prostata gali būti tau nauja teritorija, arba jums gali būti nauja teritorija ir jūsų vaikinas, arba gal būt jis buvo pernelyg drovus, prašydamas piršto pakelti savo užpakalį, tačiau palikti prostatą be priežiūros. Atėjo laikas parodyti savo vaikinui, kiek malonumo jam trūksta jo derrière. “Varena daug yra vidinė, ji beveik atrodo kaip bumerangas”, – aiškina Flemingas. Su atviru dangumi žaisdamas “jūs masinote šiuos vidinius nervų galus ir galite jaustis tikrai gerai”. Pradėkite pridedant pirštą, kai esate labai susierzinę. Netrukus jis bus įdomu, kodėl jis dar nebuvo eksperimentuoti su prostatos žaislu. “Tai tikrai verta išbandyti tuos vandenis”, – sako Flemingas.

16. Išplėskite savo meniu

Bet kuriai porai lengva patekti į seksualinį kratinį. “Kas atsitinka santykiuose yra viskas, ko jums patinka, ir jūsų partneris, kaip lieka meniu, bet kas nors iš jūsų nepatinka, neišbandoma”, – aiškina Flemingas. “Taigi sukurkite” taip “/ ne” / “dabar” ir “laikui bėgant” sąrašą, kai vystote intymumą, saugumą ir ryšį, tada galite būti kaip “Gerai, kodėl mes negrįšime atgal ir nepaisome rotacijos ar eiti atgal ir grįžkite į analinį žaidimą. “” Tai taip paprasta! Pagalvokite apie visus įdomius dalykus, kuriuos turėsite sudaryti kartu su sąrašu. (Ir kiek lengviau jūsų seksualinis gyvenimas bus, kai jūs du neapsunkinsite galvoti apie naujas lyties pozicijas tuo metu šiluma.)

17. Įtraukti žaislą

Pagalvokite, kad sekso žaislai yra tik tuo atveju, kai norite atsikratyti solo? Pagalvokite dar kartą – ten yra daug sekso žaislų, kurie skirti abu tavęs. Taip pat galite parodyti jam seksualų pasirodymą ir leiskite jam stebėti, kaip jūs naudojate savo naują mėgstamą vibratorių.

18. Apkalbėk Dirty

Tai yra jūsų galimybė gauti kūrybiškumą. Yra daug super seksualių dalykų, kuriuos moterys gali pasakyti vyrų lovoje, dėl kurių karštis taps jums abiem. Kadangi buvome tikri: nieko daugiau patraukliau nei kas nors, kas atvira apie tai, ką ji mėgsta.

Sekite Redbook Facebook.