Būti viena mama yra sunku. Būdamas viena mama ir bando data yra dar sunkiau. Savarankiškai aprašytas “Savęs meilės ambasadorius” ir internetinė asmenybė Derrickas Jaxnas gali tai vertinti ir turi keletą dalykų, kuriuos reikia pasakyti apie vertę pažinti kažką su savo vaikais.

Žiūrėti šį pranešimą “Instagram”

#YoutubeVlogPreview 7 Vienos motinos pažintys. Aš buvau “ginčijamas”, norėdamas įvardyti tik vieną naudą, aš nusprendžiau septyniasdešimt septyniasdešimt septynerių metų. Taip, taip pat ir tėvams su globos teise. Vieniška tėvystė yra sunki, o sudėtinga patirtis susijusi su juostomis. Tiesiog todėl, kad jis nemato jų, nereiškia, kad jie ten nėra. | VISTA VAIZDO Į YOUTUBE KANALĄ _____________ NYC RSVP: djaxnny.eventbrite.com (nuoroda į bio)

Pašto, kurį “Self Love Ambassador” (@derrickjaxn) dalijasi, įrašas

“Jaxn” buvo užginčytas “YouTube” komentare, kad pateiktų pranašumų sąrašą vienos mamos pažinimui, tačiau “kai aš mėgstu iššūkius, tai visai nėra”, – sakė jis vaizdo įraše.

Jis kruopščiai tvirtina, kad šis vaizdo įrašas nėra bombardavimas prieš moteris be vaikų, tačiau jis nurodo septynis priežastis, kodėl moteris su vaikais yra puikus. Kai kurie yra juokingi, kaip šis taškas: “Pirmasis kelis privalumus, kaip pažinti moteris su vaikais, yra tai, kad ji greičiausiai jau vartojo virti, o niekas neturėtų maldauti, nes ji turi vaiką, kuris turi valgyti, ar ne?” Jaxn sako.

Kai kurie yra rimtesni, pavyzdžiui, kai sako, kad vienišoms motinoms tikriausiai yra jų pačių pajamų šaltinis ir jie yra finansiškai nepriklausomi, arba vienioms motinoms gali būti mažiau tikėtina, kad kyla grėsmė, kai santykiai tampa sunkūs.

“Aš kalbu apie darbo praradimą, ligą ar net blogą argumentą. Matote, o moteriai be vaiko yra prabanga, šokinėjanti iš traukinio į traukinį, priklausomai nuo to, kuris važiavimas yra tolygiausias, viena motina ne nori išnaikinti savo vaiką, todėl ji ketina kovoti [už santykius] taip ilgai, kaip ir jūs kovojate “, sako Džaksas.

Vaizdo pasirodė virusas, nes “Jaxn” paskelbė ją praeitą savaitę, “Instagram” peržiūrėjo daugiau nei 59 000 parodymų ir papildomų 10 milijonų rodinių bei 189 000 mėgsta “Instagram” įrašą “Facebook”.

Tai ne pirmą kartą, kai “Jaxn” skatino moterų teisių stiprinimą santykiuose. Vienas citatas anksčiau šiais metais jis rašė:

Tu netiki, Jaxn. Laikykis tos išminties ateities.

Sekite Redaktorius “Facebook”.