Patlamış mısır

iStockPhoto.com
Oscar filmlerini izlemek patlamış mısırla ne olurdu? Sucky, işte bu. İşte, Hungry Girl Lisa Lillien tavsiye ettiği sağlıklı patlamış mısır aperatiflerini paylaşıyor.

Patlamış mısır

iStockPhoto.com
Filmde ne zaman…

Kazanan: Küçük boy çanta (440 kalori) sipariş edin ve tereyağını atlayın. Tamamen makul bir muamele için film arkadaşınızla paylaş.

Ezik: Tereyağından kaçının! Küçük boy tırtıklı bir çanta neredeyse 700 kaloriye sahiptir; büyük paketler 1.500 kalori ve iki günlük yağ oranı: 130 gram!

Orville Redenbacher Smart Pop

Üreticinin izniyle
Koltukta olduğunda…

Kazanan: Orville Redenbacher’ın Smart Pop’u gibi, yüzde 94 yağsız mikrodalga patlamış mısır! Porsiyon kontrolü ister misin? 100 kalorili minis’e bak.

Ezik: Önceden atılan atıştırmalık torbalara dikkat edin, sadece iki fincan içinde kolayca 200 kalori ve 10 gram yağ olabilir. Öyleyse, doğruca kredilere atıştırmayı seven türseniz, bu bir beslenme korku gösterisi olur.

neşeli Time Healthy Pop

Üreticinin izniyle
Tatlı bir şey istediğinde…

Kazanan: Akıllı bir 110 kalori ve 2 gram yağ için Jolly Time Sağlıklı Pop Karamelli Elma patlamış mısır gibi büyük bir kase yiyebilirsiniz. Karamelli patlamış mısır. Daha da anlatmalı mıyım?

Ezik: Crunch ‘n Munch Buttery Toffee Popcorn gibi şekerli çeşitler, her bir küçük 2/3 fincanlık serviste yaklaşık 150 kalori ve 6 gram yağ tüketir.?

Düşük Cal Popcorn Toppers

patlamış mısır, tarçın: iStockPhoto.com; peynir: Getty Images; çikolata: Jesus Ayala / Stüdyo D
Düşük Cal Patlamış Mısır Toppers

Mini yarı tatlı çikolata parçaları: Yemek kaşığı başına 75 kalori

Öğütülmüş tarçın: sıfır kalori!

Azaltılmış yağlanmış Parmesan: Tbsp başına 30 kalori