Ach, Święto Dziękczynienia – czas na rodzinę, radość i … katastrofę. Oto kilka historii z okazji Święta Dziękczynienia, które można opowiedzieć przez eony. Niektóre są krępujące, niektóre są warte zachwytu, a większość sprawi, że będziesz zadowolony, że nie jesteś tymi ludźmi.

That Time the Dish nie był zatwierdzony przez szefa kuchni

“Zostałem zaproszony do domu przyjaciela i powiedziano mi, że nie muszę nic robić, ale postanowiłem zrobić garść kiepskich ziemniaków z podstawowym przetworzonym serem Velveeta. Kiedy przyjechałem, zapomniałem, że jej mąż był szefem kuchni restauracja z gwiazdą w przewodniku Michelin, wszyscy goście byli jego przyjaciółmi szefa kuchni, a jedzenie było wykwintne, śmiała się, gdy zobaczyła moje ziemniaki i odpowiedziała: “Przekażemy to dzieciom”. -Kestelle W.

W tym czasie Turcja została zrobiona zbyt wcześnie

“W zeszłym roku nie mogłam znaleźć karty z indykiem mojej babci i sprawdziłam, jak długo i gorąco gotuję indyka w Internecie Internet skłamał Mój indyk był gotowy około trzech godzin, zanim ludzie byli nawet zaplanowani na przyjazd! Zadzwoniłem do mojej babci wpadła w panikę i zdiagnozowała mnie jak doktora House’a, zadając te wszystkie diagnostyczne pytania dotyczące gotowania: Jak długo to trwało? W jakiej temperaturze? Jak duży jest indyk? Jakiego koloru jest teraz skóra? Z czego się z tego wyśmiewasz? Mówiła do mnie, a my przygotowaliśmy system reagowania na wilgoć z folii aluminiowej, aby utrzymać ciepło. Na szczęście okazało się świetnie! ” -Kelsey D..

Tego czasu Tofurky nie wyszło

“Jeden z moich pierwszych wegetariańskich Święto Dziękczynienia, próbowaliśmy stworzyć własną wersję Tofurky, a dzięki naszej ograniczonej wiedzy na temat tofu i zaangażowania mojego rodzica w jedzenie mięsa, skończyliśmy z kopułą tofu w kształcie piłki nożnej wypełnioną farszem. kolor dywanu … i pachniało OK, ale tekstura była okropna, nauczyłem się lekcji: zamiast próbować smutnego Tofurky, po prostu przygotowuję tradycyjnie tofu i dania na bazie roślin – i nie przegap indyka kawałek.” –Ellie H.

Ktoś w tym czasie nosił garnitur klauna

“Kiedy byłem w czwartej klasie, moja najlepsza przyjaciółka i ja byliśmy na paradzie z okazji Święta Dziękczynienia Macy’ego, a my byliśmy na wodzie z Moniką (piosenkarką” The Boy Is Mine “), ubraną w kostiumy klauna. mój autograf, ale ile osób może powiedzieć, że nosili garnitur klauna obok gwiazdy pop z lat 90. w Święto Dziękczynienia? Mam nadzieję, że nie tak wiele, to jest cholernie pewne. -Michelle M.

Że czas dorośli musieli jeść przy stole dla dzieci

“Moja teściowa sprawiła, że ​​ja i mój mąż [wtedy narzeczony] siedzieliśmy przy dziecięcym stole z prawdziwymi dziećmi, których nie znaliśmy … podczas gdy moi rodzice siedzieli przy stole dla dorosłych z innymi obcymi, których nie znali” nie wiem.” -Andrea N.

Ktoś w tym czasie upuścił Turcję

“Upuściłem indyka po nacięciu oliwy z oliwek, spłukałem go, wcierałem [olej] i gotowałem, nie mówiłem nikomu przez 10 lat … Właśnie powiedziałem im w zeszłym roku. , nikogo nie zabił ani nie sprawił, że byli chorzy! ” -Debbie K.

Chris pratt five second rule
Giphy

To czas, w którym Turcja Miming Skills Paid Off

“Pierwsze Święto Dziękczynienia po przeprowadzce za granicę zdecydowałem się potraktować moją rodzinę na tradycyjny obiad z indyka, poszedłem do najbliższego sklepu, który był francuski mówiąc, i zbliżyłem się do miejsca, w którym leżało wiele mięs. biegle po francusku, patrzyłem i próbowałem sam ustalić, czy duże piersi drobiowe, które widziałem, to indyki czy gęsi … Rzeźnik zaznaczył, że jest gotowy, by mi pomóc, zapytałam łamanym francuskim, jeśli mówił po angielsku, on odpowiedział: Nie.’ Spróbowałem jeszcze raz, pytając, czy mówi po niemiecku, znowu odpowiedział: “Nie”. Wskazałem na piersi drobiowe, wepchnąłem kciuki pod pachę, zatrzepotałem rękami i powiedziałem: – Żartujesz, gulę? Rzeźnik uśmiechnął się, kiedy mu odpowiedział.Oui.”Żenujące, jasne, ale skończyłem z indykiem, a rzeźnik się śmiał!” -Monica H.

W tym czasie lodówka się nie udała

“Kilka lat temu, mój mąż i ja mieliśmy po raz pierwszy moich rodziców i siostrę na Święto Dziękczynienia. Poprzedniego wieczoru podczas przygotowywania, moje drzwi lodówki odpadły – i to było nie stara lodówka! Dzięki temu, że tu jest mężuś, tymczasowo go naprawił. Dzień Dziękczynienia, miałem dużą szynkę wszystko oszklone i gotowe, gdy zdałem sobie sprawę, że mój piec przestał działać! Zacząłem płakać, byłem tak zdenerwowany. Nie wspominając już o tym, że obudziłem się z wirusem żołądka. Mama uratowała dzień za pomocą starego tostera, aby naprawić szynkę. Trwało to wiele godzin, ale jedliśmy. Nie muszę dodawać, że następnego dnia dostałem nowy piec i lodówkę, i Żaden z naszych rodzin kiedykolwiek chciałby mieć tutaj świąteczne kolacje. ” -Missy Moody

W tamtych czasach Ziemniaki nie dały rady

“Pewnego roku moja ciotka, która wcześniej była gospodarzem kolacji z okazji Święta Dziękczynienia, próbowała zrobić tłuczone ziemniaki, starała się zetrzeć cały 10-funtowy worek gotowanych ziemniaków jednorazowo w olbrzymiej doniczce, w tym roku kroiliśmy nasze puree. ziemniaki z widelcami i nożami, a nie zgarniając ich tak, jak powinnaś! Nigdy więcej nie zrobiła ich na obiad – powiedziała mojej mamie, że to była jej praca! ” -Bonnie R..

W tym czasie nadziewanie było zbyt organiczne

“Moja szwagierka wstała wcześnie rano robiąc farsz i przygotowując indyka, a kiedy otworzyła mieszankę farszu, ćmy wyleciały z zapieczętowanej paczki! Jej mąż musiał wykonać awaryjny bieg w poszukiwaniu mieszanki farszu tego ranka, znalazł to, ale było to wyzwanie. ” -Glynis B.